13.10.2017 – Uklidíme Branišovský les – 72 hodin

Napsal: kancelar | Dne: 16 října, 2017 | Proběhne: 13.10.2017

Kategorie: Kalendář akcí Kronika akcí 2017 Novinky

13.10.2017 - Uklidíme Branišovský les - 72 hodin

Rádi bychom poděkovali všem 110 dobrovolníkům, kteří se s námi zúčastnili páteční akce 72 hodin – Uklidíme Branišovský les, pomohli jsme přírodě, podpořili  jsme myšlenku dobrovolnictví a ukázali jsme společně, že nám není cizí nezištná pomoc svému okolí. Za podporu děkujeme také Statutárnímu městu České Budějovice a společnosti E.ON ČR s.r.o.

Fotogalerii si můžete prohlédnout na našem webu https://www.radambuk.cz/admin/gallery/ .

Díky, že jste pomáhali, protože jste chtěliJ. Moc si Vaší práce vážíme a za rok se těšíme zase v projektu www.72hodin.cz na viděnou na společné akci.

V pátek 13.10.2017 se zapojil RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje s pracovníky Informačního centra pro mládež Č.B. akcí Uklidíme Branišovský les do celorepublikového dobrovolnického  projektu ČRDM s názvem 72 hodin. 72 hodin jsou tři dny plné dobrovolnických aktivit, které se v ČR konají v termínu od 13. do 16. října. Kdykoli během těchto 72 hodin se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě či okolí.

Akce Uklidíme Branišovský les se konala v lese za sídlištěm Máj v Českých Budějovicích od 15,30 do 18 hodin za podpory ČRDM, Statutárního města České Budějovice a společnosti E.ON ČR s.r.o. 110 dobrovolníků vybavených pytli a rukavicemi  vyčistilo prostory konečné zastávky autobusů na sídlišti Máj a Branišovský les. Odvoz odpadu a pytlů s odpadky zajistilo Statutární město České Budějovice. Účastníky akce odměnil RADAMBUK drobnými dárečky – trička, náramky, buttony, klíčenky a pastelky. V 18 hodin se dobrovolníci sešli v prostorách M-centra pro mladou rodinu na sídlišti Máj, kde pro ně bylo připraveno malé pohoštění. Po 19. hodině se dobrovolníci rozešli domů s dobrým pocitem, že pomohli přírodě, podpořili  myšlenku dobrovolnictví a ukázali, že jim není cizí nezištná pomoc svému okolí.. RADAMBUK- Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. děkuje všem účastníkům i  partnerům akce  za to, že  pomáhali, protože chtěli!!!! 

 

—————————————————————————————————————————

„Pomáhám, protože chci!“ Uklidíme Branišovský les

 

Rádi bychom pozvali dobrovolníky (děti, mládež a dospěláky) k úklidu Branišovského lesa za sídlištěm Máj v Českých Budějovicích.

Kdy: pátek 13.10.2017 – od 15,30 hodin do 18,00 hodin 

Kde: sraz dobrovolníků na konečné MHD autobusů č. 3 na sídlišti Máj od 15,30 hodin, k dispozici budou rukavice a odpadkové pytle. Práce se najde pro každého, můžete přijít i později. Na závěr akce je připravena pro účastníky malá svačinka, punč a teplý čaj.

Akce se koná v rámci projektu ČRDM 72 hodin – 3 dny dobrovolnických aktivit, které pomohou druhým, přírodě či jejich okolí.  Připoj se k tisícům dobrovolníků po celé naší zemi! Pojď do toho s námi!

Pomáhej, protože chceš!!!!!!

www.72hodin.cz

Tento projekt je spolufinancován Statutárním městem České Budějovice

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři