16. – 19. 11.2017 s RADAMBUKem na CVVZ do Šumperka

Napsal: kancelar | Dne: 21 září, 2017 | Proběhne: 16.11.2017

16. - 19. 11.2017 s  RADAMBUKem na CVVZ do Šumperka

Přihlašování bylo ukončeno.

RADAMBUK vyráží na CVVZ (Celostátní výměna zkušeností) do Šumperka společně.

Čekají Tě 4 dny nabité skvělým programem, který si navolíš podle svého zájmu.

Potkáš hodně zajímavých lidí, naučíš se mnoho nového.

Více se o akci CVVZ dočteš na www.cvvz.cz .

O bezproblémový průběh naší výpravy z jihu Čech se postarají lektoři „Táborové akademie“ Jančí Lukáč a Jirka Heller. Zajistíme společnou dopravu (velkým autem nebo vlakem podle počtu přihlášených), nutný „dohled“ nad neplnoletými, případně cokoli dalšího, co budeš potřebovat. Budeme Ti k dispozici v průběhu celé akce.

Pokud se rozhodneš s námi vyrazit, je nutné:

  1. přihlásit se na webu RADAMBUK https://www.radambuk.cz/akce/16-19-11-2017-s-radambukem-na-cvvz-do-sumperka/ do 30.10.2017,
  2. zaplatit na účet RADAMBUK do 30.10.2017 účastnický poplatek na základě zaslaných podkladů od kanceláře RADAMBUK,
  3. zaregistrovat se do 6.11.2017 přímo na stránkách CVVZ http://www.cvvz.cz/jak-se-registrovat a zvolit si programy http://www.cvvz.cz/program , které tě zajímají a kterých se zúčastníš. Na 6.11.2017 je stanoven konec přihlašování na programy. Kapacita je omezena.

Účastnický poplatek organizátorům CVVZ zaplatí hromadně RADAMBUK.

Základní cena akce je účastnický poplatek 700 Kč (v ceně účastnického poplatku Ti uhradíme ubytování ve škole na zemi, 3 jídla v pátek a 3 jídla v sobotu, v neděli snídani a balíček na cestu, dále odborný program po celou dobu akce, doprovodné programy). Cena za dopravu se podle počtu přihlášených snižuje – základní cca 600-700 Kč. Poplatek za ubytování a cestovné bude pravděpodobně snížen a částečně hrazen z projektu RADAMBUK. Záleží na počtu přihlášených účastníků. O konečné ceně Tě budeme předem informovat.

Věk účastníků: od 15 let.

S sebou: zápisník, tužka, spací pytel, karimatka, přezůvky, sportovní oblečení, jídlo a pití na čtvrtek, věci osobní potřeby…

 

Přijetí přihlášky Vám z kanceláře RADAMBUK potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě a upřesňující informace. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

Účastníci mladší 18 let při nástupu na akci odevzdají vyplněnou přílohu Souhlas rodičů s účastí, která je součástí pozvánky.

Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

 

Těšíme se na Tebe a společně prožité hezky dny v Šumperku.

 

 

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři