Jihočeské tábory, Lokalizace tábořišť

Jihočeské tábory, Lokalizace tábořišť

 www.jihocesketabory.cz

Vybíráte dětský tábor? Pomůže Vám web www.jihocesketabory.cz

 

Vybíráte dětský tábor? Pomůže Vám web www.jihocesketabory.cz.

RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. nabízí prostřednictvím webu www.jihocesketabory.cz rodičům a dětem v Jihočeském kraji nabídku letních táborů, táborových základen a  tábořišť. Na webu najdou zájemci tábory nejen členských spolků Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje, ale i dalších pořadatelů.

Nabídka táborů je neuvěřitelně široká. Můžete vybírat z táborů v budovách, stanových, putovních, příměstských, týdenních, dvoutýdenních, třítýdenních, program je rozmanitý, organizátorů je také velké množství. Nabízíme možnost rodičům vybrat pro své dítě ten nejvhodnější tábor.

Organizátoři táborů, majitelé nebo provozovatelé táborových základen či tábořišť mohou registrovat své nabídky zdarma na dobu neomezenou, sami si mohou své údaje aktualizovat.

Jak vybrat ten správný tábor? Jaké vybavení dát dětem na tábor? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších praktických informací najdou rodiče v záložce Ke stažení. Provozovatelé táborů zde najdou praktické informace k pořádání táborů a právní předpisy týkající se zotavovacích akcí pro děti a mládež

 

Vložení, aktualizace táborů 

Web www.jihocesketabory.cz je připraven pro vkládání táborů. V nabídce se zobrazují pouze tábory, které se budou konat v aktuálním roce.

Můžete vkládat své základny, tábory na aktuální rok nebo tábory z předešlého roku aktualizovat.

Aktualizace starého tábora:

Tábory z minulých let jsou uložené v archivu. Celá správa tábora, jeho aktualizace a změny jsou prováděny z administrace webu. Musíte se nahlásit přiděleným heslem, které máte. Po rozkliknutí tábora se Vám v adminu zobrazí v pravé části kolonka Nový tábor s tlačítkem Nový tábor s těmito daty. Pokud chcete vytvořit nový tábor a použít tyto data, použijte toto tlačítko. Ke smazání starých dat NEDOCHÁZÍ. Zůstávají v archivu.

Jihoceske-Tabory-–-Nabidka-detskych-letnich-taboru-a-taborist-

Rok 2013 – www.jihocesketabory.cz

– 30.4.2013 jsme spustili nový web www.jihocesketabory.cz.  Rádi bychom poskytli veřejnosti v Jihočeském kraji nejkomplexnější nabídku letních táborů, táborových základen a  tábořišť nejen členských sdružení Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje.

Nabídka táborů a táborových základen je neuvěřitelně široká. Můžete vybírat z táborů v budovách, stanových, putovních, příměstských, týdenních, dvoutýdenních, třítýdenních….., organizátorů je také velké množství. Rádi bychom nabídli možnost se v této nabídce orientovat, možnost rodičům vybrat pro své dítě ten nejvhodnější tábor a pořadatelům akcí tu nejvhodnější táborovou základnu nebo tábořiště.

Organizátoři táborů, majitelé nebo provozovatelé táborových základen či tábořišť mohou registrovat své nabídky zdarma na dobu neomezenou, sami si mohou své údaje aktualizovat.

– Lesy ČR – projekt Lokalizace tábořišť – sponzorský dar v oblasti školství, vědy a péče o mládež, za účelem podpory akcí na využití volného času a rozvíjení talentu dětí a mládeže.

Rok 2012

– Lesy ČR – projekt Lokalizace tábořišť – sponzorský dar v oblasti školství, vědy a péče o mládež, za účelem podpory akcí na využití volného času a rozvíjení talentu dětí a mládeže.

Rok 2008 – projekt Lokalizace tábořišť

 – Jihočeský kraj – zadavatel projektu. Záměrem projektu je zmapování tábořišť sloužící pro mimoškolní zájmovou činnost, konkrétně letní tábory a víkendové akce, účelem je zajištění většího bezpečí dětí a mládeže při pobytu na táborových základnách v případě krizových situací. Každé tábořiště dostává kód pro rychlou lokalizaci složek Integrovaného záchranného systému (HZS, Policie ČR, ZZA) v případě nenadálé živelné pohromy (povodeň, požár, vichřice) nebo v případě vzniku vážného úrazu. Zvláště u požáru v lesních porostech je rychlá lokalizace místa a znalost příjezdových cest velmi potřebná pro rychlý zásah a zabránění větším škodám. Údaje získané při mapování tábořišť jsou zaneseny v databázi Ministerstva vnitra, kterou využívá krajské operační středisko HZS Jihočeského kraje. Na projektu spolupracují občanská sdružení pracujícími s dětmi a mládeží, které mají tábořiště v Jihočeském kraji. Webové stránky projektu Lokalizace tábořišť http://lokalizacetaborist.cz.

 

 

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři