12.4.2018 – Pošťácká pohádka pro spolky RADAMBUK

Napsal: kancelar | Dne: Duben 13, 2018 | Proběhne: 12.04.2018

Kategorie: Kalendář akcí Kronika akcí 2018 Novinky

12.4.2018 - Pošťácká pohádka pro spolky RADAMBUK

Ve čtvrtek 12.4.2018 připravila Marešova divadelní společnost v Divadle U Kapličky pro děti z členských spolků RADAMBUK veřejnou generální zkoušku divadelní pohádky Pošťácká pohádka. Představené navštívilo 108 dětí a vedoucích a všem se pohádka moc líbila. 

———————————————————————

Milí přátelé ve spolcích,

zve děti, vedoucí a rodiče ze spolků RADAMBUK ve čtvrtek 12.4.2018 od 17,30 hod do Divadla U Kapličky v Českých Budějovicích na veřejnou generální zkoušku divadelní pohádky Pošťácká pohádka. Délka představení 50 minut.

Vstup zdarma!!!!!

Zájemci se mohou hlásit na e-mailu kancelar@radambuk.cz nebo telefonicky na tel. 775 644 003.

Dejte prosím vědět rodičům a dětem z Vašich spolků, všichni jsou srdečně zváni!!!!!!

Pohádka Pošťácká od Karla Čapka poprvé vyšla v Lidových novinách 14. 9. 1930. Od té doby se dočkala několika knižních vydání a filmových i divadelních zpracování. Přijďte se podívat na pošťáka Kolbabu, který rok a den putoval po celých Čechách, aby doručil dopis řidiče Frantíka, který psal své Přijďte se podívat na pošťáka Kolbabu, který rok a den putoval po celých Čechách, aby doručil dopis řidiče Frantíka, který psal své milované Mařence, ale je takový popleta, že zapomněl na dopis nalepit známku a napsat adresu. Co myslíte, podaří se panu pošťákovi najít Mařenku a doručit jí dopis, na který tak dlouho čeká? A víte, že na poště v noci žijí poštovní skřítci, kteří napravují, co člověk přes den pokazil? Pokud ne, přijďte se přesvědčit. Čekají vás hezké písničky a pestré kostýmy.

Pohádka je určena spíše pro první stupeň základní školy, ale věříme, že se u ní pobaví i dospělí.

Přiložené soubory


Naši partneři