15.3.2019 – Školení vedoucích zaměstnanců spolků o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a o požární ochraně

Napsal: kancelar | Dne: Březen 18, 2019 | Proběhne: 15.03.2019

Kategorie: Kronika akcí 2019 Novinky Vzdělávací akce

15.3.2019 – Školení vedoucích zaměstnanců spolků o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a o požární ochraně

RADAMBUK uspořádal pro vedoucí zaměstnance z členských  spolků Školení vedoucích zaměstnanců spolků o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a požární ochraně. Vedoucím zaměstnancům ve spolcích bylo na základě znalostního testu uděleno Osvědčení o absolvování školení pro vedoucí pracovníky o požární ochraně a bezpečnosti práce. Vyškoleno bylo 8 vedoucích ze spolků RADAMBUK.

——————————————————————————————————————–

Kdy: pátek 15. 3. 2019 od 10,30 do 11,30 hodin

Kde: RADAMBUK, Husova tř. 622/45, Č. Budějovice

Školitel: Jan Carda, firma PYRO s.r.o.

Cena: 450 Kč

Účastníci školení získají osvědčení o absolvování školení a osnovu školení pro své zaměstnance, vedoucí ve spolku, lektor zodpoví Vaše dotazy týkající se BOZP a PO Vašich kluboven, táborových základen, táborů, nemovitostí…..

Platnost osvědčení je na 3 roky.

Přihlášky na webu: https://www.radambuk.cz/akce/15-3-2019-skoleni-vedoucich-zamestnancu-spolku-o-bezpecnosti-a-ochrane-zdravi-pri-praci-a-o-pozarni-ochrane/

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK a firmy PYRO s.r.o. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK. Prosíme o podepsání souhlasu se zpracováním osobních údajů, formulář Souhlas se zpracováním osobních údajů – akce,kurzy RADAMBUK vytiskněte, podepište a odevzdejte při nástupu na školení. 


Naši partneři