24. ročník akce BAMBIFEST 10. – 11. 5. 2024

Napsal: kancelar | Dne: 21 května, 2024 | Proběhne: 11.05.2024

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kalendář akcí Kronika akcí 2024 Novinky

24. ročník akce BAMBIFEST 10. - 11. 5. 2024

Milí přátelé,

24. ročník akce BAMBIFEST je za námi a RADAMBUK děkuje všem organizátorům, účastníkům a návštěvníkům za pohodovou a přátelskou atmosféru, která na akci vládla.

Organizátorům ve stáncích patří dík za jejich připravené soutěžní disciplíny a zábavný program pro děti, všem účinkujícím za jejich krásná vystoupení, které pobavily a mnohdy i roztančily diváky u pódia a velký díky patří všem partnerům a sponzorům, bez jejichž pomoci bychom akci nemohli zrealizovat. Naším společným cílem bylo připravit pro děti a mládež zábavný a poučný program, nabídnout jim aktivity pro volný čas a široké veřejnosti ukázat, co pro děti děláme. Důkazem našeho společného úspěchu byl dětský smích, který jsme slyšeli a úsměvy, které jsme na akci u dětí viděli.

Velké poděkování patří organizačnímu štábu akce v oranžových tričkách a všem, kteří pomáhali při stavbě a bourání akce (T.O. Ježci, Zálesák…), bez vás by tato akce nešla zorganizovat.

Sluníčko BAMBIFESTu v letošním roce přálo a tomu odpovídá i vysoká návštěvnost akce.

Návštěvnost BAMBIFESTu 10. – 11. 5. 2024 v Českých Budějovicích byla  6 141 návštěvníků. Program ve stáncích připravilo 246 organizátorů ze 40 organizací, na pódiu akce vystoupilo 757 vystupujících z 19 organizací a souborů, kteří se představili  v 73 pěveckých, hudebních, recitačních nebo tanečních vystoupeních.

Fotogalerie z akce:  https://budejovice.bambifest.cz/fotogalerie-/bambifest-2024

———————————————————————————————————————————–

Program pódiových vystoupení

https://budejovice.bambifest.cz/program-podiovych-vystoupeni

Soutěžní program ve stáncích

https://budejovice.bambifest.cz/prezentujici-organizace-ve-stancich

Tisková zpráva– Bambifest-2024-ceske-budejovice-tiskova-zprava-radambuk

———————————————————————————————–

24. ročník akce BAMBIFEST se bude konat tradičně v areálu u Sportovní haly v Českých Budějovicích ve dnech 10. – 11. května 2024.

Zapište si prosím do svých diářů.

Časy konání akce:

Pátek 13-18 hodin

Sobota 9-17 hodin

Budeme velmi rádi, když se akce zúčastníte😊. Těšíme se na setkání ve světě her a zábavy!!!

https://budejovice.bambifest.cz/

Tisková zpráva- Bambifest-2024-ceske-budejovice-tiskova-zprava-radambuk

RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. zve děti, rodiče, prarodiče,  oddíly, organizace dětí a mládeže, školy, školní družiny a další organizace pracující s dětmi a mládeží  na 24. ročník akce BAMBIFEST v Českých Budějovicích, přehlídku činností dětských spolků a organizací pracujícími s dětmi a mládeží.

BAMBIFEST se bude konat  u Sportovní haly v Českých Budějovicích, v pátek od 13:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 17:00 hodin.

Program

Přehlídka možností pro volný čas, nabídky kroužků, oddílů, letních pobytových a příměstských táborů, pódiová taneční, divadelní a pěvecká vystoupení, Pošťácká pohádka Marešovy divadelní společnosti, koncert hudební skupiny SPOLEKTIV a studentské kapely Tvojemám4, losování o ceny na pódiu, maskot čáp Klapík, výtvarná dílna, skákací hrad, trampolíny, logické hry, šifry, ekologický program zaměřený na recyklaci elektra – nafukovací dráha Vyskoč, Nejvýš, Recykluj, ukázky 1. pomoci, prezentace Městské policie České Budějovice a Hasičského záchranného sboru Jihočeského kraje, BESIPu, projekt Banal Fatal – program prevence úrazů páteře a míchy, Československá obec legionářská, výstava vojenské historické techniky, programování robotů, jízdy na koloběžkách, plackování, slacklining, paddleboardy, kajaky, míčové hry, nízké lanové aktivity, střelba z praku, překážkové dráhy, karate, dostihy v Hobby Horse, laserová střelnice pro nevidomé, modely solárních autíček, poznávání stromů, kvíz zaměřený na změnu klimatu, putovní výstava Ligy proti rakovině – Každý svého zdraví strůjce, souboj na kladině a spousta dalších her a soutěží……

V krajském městě České Budějovice je tato přehlídka již neodmyslitelně tradičním projektem, který přispívá k rozšiřování povědomí veřejnosti o aktivitách dětí a mládeže ve volném čase.

Pořadatelem BAMBIFESTu v Českých Budějovicích je RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z. s.www.radambuk.cz 

BAMBIFEST v Českých Budějovicích má tyto části:

  • aktivní prezentace organizací  pracujících s dětmi a mládeží ve stáncích,
  • ukázky činnosti divadelních, tanečních a pěvěckých, sportovních vystoupení dětí a mládeže na pódiu,
  • koncerty pro veřejnost, divadelní představení.

U jednotlivých stánků budou děti získávat razítka do startovní karty, po splnění úkolů si vyzvednou v Infobodu malou odměnu. Vyplněné startovní kartičky budou postupovat do losování o ceny, které bude probíhat v liché hodiny na pódiu akce.

Vstup na akci je zdarma!!! Budeme se na Vás těšit ve světě dětských her, soutěží a krásných pódiových vystoupení. 

https://budejovice.bambifest.cz/

MÁME ZÁJEM SE PREZENTOVAT, CO PROTO MÁME UDĚLAT?

Dsc_0232Soutěžní program ve stáncích

Pokud máte zájem o prezentaci ve stánku, vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-ve-stanku-bambifest-2024_2

Přihlášky zašlete na e-mai kancelar@radambuk.cz. Podmínkou pro prezentaci ve stánku je, aby byla aktivní – tedy nejlépe aby umožnila dětem, nebo účastníkům se zapojit do činnosti. Tato činnost by měla co nejlépe odrážet náplň programu vaší organizace. Vaše prezentace pak bude z pohledu celé akce vnímána jako jedno ze stanovišť, které bude zařazeno do velké hry pro děti. Děti v Infobodu obdrží herní kartu, projdou jednotlivé organizace ve stáncích a plní úkoly, za které dostanou razítko do startovní karty. S vyplněnou startovní kartou se vrací do Infobodu, kde si vyberou drobnou odměnu. Karty postupují do losování o ceny na pódiu.

Thumbnail-11Program na pódiu

Pro širokou veřejnost je připraven bohatý program ve stáncích, ale také na pódiu, které bude centrem veškerého dění. Těšit se můžete na vystoupení dětských tanečních, hudebních, divadelních a pěveckých souborů, ale také na divadelní představení a hudební koncerty.

Rádi bychom pozvali co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Jako v předchozích letech bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm) a profesionální zvukařské vybavení. Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do 25.4.2024 na e-mail kancelar@radambuk.cz

V případě zájmu o prezentaci na pódiu – pódiové vystoupení vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-podiova-vystoupeni-bambifest-2024_2

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři