27. 2. 2024 jednání předsednictva RADAMBUKu

Napsal: kancelar | Dne: 28 února, 2024

Kategorie: Kronika akcí 2024 Novinky

27. 2. 2024 jednání předsednictva RADAMBUKu

27. 2. 2024 se sešlo předsednictvo RADAMBUKu na 1 letošním jednání v klubovně RADAMBUKu. Předsednictvo přijalo 2 nové členské spolky Tábor, co hledá jméno, z.s. a Vášeň ke čtení z.s. Dalšími body jednání byly připravované vzdělávací akce, akce BAMBIFEST a krajské kolo soutěže pro nadané děti Zlatý oříšek. Na závěr jednání předsednictvo vzalo na vědomí Rozpočet RADAMBUKu na rok 2024.

Novými členy RADAMBUKu se staly spolky Vášeň ke čtení, z.s. a Tábor, co hledá jméno z.s.

Jsme potěšeni, že novými členskými spolky RADAMBUKu se dne 27.2.2024 staly spolky Vášeň ke čtení, z.s. a Tábor, co hledá jméno z.s.

Vášeň ke čtení, z.s.

Účelem činnosti spolku je propojování generací skrze čtení: propojit mladší generaci se staršími prostřednictvím čtení knih. Spolke organizuje čtení maturitních knih nebo oblíbených knih komunity v domově seniorů. Studenti si vyberou knihu, kterou rádi čtou, a přijdou ji představit a přečíst seniorům. Tím vytváří skvělou atmosféru a šíří úsměvy na tvářích starších lidí. Studenti věří, že malý úsměv může udělat mnoho a přinést radost do jejich života.

https://vasenkecteni.cz/

Tábor, co hledá jméno z.s.

Zážitky jsou pro vedoucí spolku základním motorem. Věří, že je důležité dělat to, co je baví, a že skrze radostné a obohacující zážitky děti nejen rostou, ale také si vytvářejí vzpomínky na celý život. Tábory jsou místem, kde mohou objevovat, tvořit a prožívat dobrodružství, která je posilují a inspirují. Spolek pořádá akce pro děti, letní pobytový tábor a také příměstský tábor.

————————————————————–

Rád bych pozval členy předsednictva na jednání , které svolávám na úterý 27. 2. 2024 v klubovně RADAMBUKu, Husova tř. 45, České Budějovice  od 9 hodin.

Program:

1. Přijetí nových členů

2. Akce- BAMBIFEST, vzdělávací kurzy

3. Různé

Těším se na setkání.

   Ing. Peter Padúch

Related Images:


Naši partneři