9. – 11.4.2010 – Jihočeská vzájemná výměna zkušeností 2010

Napsal: kancelar | Dne: 12 dubna, 2010 | Proběhne: 09.04.2010

Kategorie: Kronika akcí 2010 - 2012

Akce se konala od pátku 9. dubna do neděle 11. dubna v rekreačním středisku RADOST – Dol – Blatná 388 01 (okres Strakonice) , byla určena zejména pro vedoucí oddílů dětí a mládeže, dále pro pracovníky středisek volného času, vedoucí kroužků a další zájemce o práci s dětmi a mládeží ve volném čase.

TYPY PROGRAMŮ:

  • DÍLNA – je klasická forma, při které si něco vyzkoušíte, naučíte se něco vyrábět, realizovat, zahrajete si. Uvedli bychom ji slovy: „Pojďte si vyzkoušet …“
  • PŘEDNÁŠKA je klasická výuková  forma, kdy vás lektor chce něco naučit, sdělit. Uvedli bychom jej slovy: „Naučím vás, jak …“.
  • SEMINÁŘ VZÁJEMNÁ VÝMĚNA ZKUŠENOSTÍ – je rovněž klasickým programem, kde společně s lektorem  budete hledat odpovědi na palčivé otázky dneška.

Zelená řada (Outdoorové činnosti) – pro ty, kteří chtějí získat inspiraci k činnostem ve volné přírodě. Aktivity jsou konané venku, je třeba mít patřičné oblečení.

Žlutá řada (Environmentální linie) – pro zkušené instruktory, nebo začínající vedoucí, kteří ale ještě nenesou odpovědnost za chod svého oddílu. Ještě přijíždí spíš získávat zkušenosti, ale už je mohou i předávat.

Tyrkysová řada (Dokonalý oddílový rok) – inspirace, náměty a návody na to, jak uspořádat dokonalý tábor

Červená řada (Managerská řada) – co trápí managery organizací, zkušenosti, rady, výměna zkušeností….

Fialová řada (Pedagogika) – pro lidičky, které zajímají otázky okolo lidské psychiky, komunikace atd..

Oranžová řada – doprovodné programy


 

 

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři