22. 5. 2021- Opakovací kurz zdravotník zotavovacích akcí 2021

Napsal: kancelar | Dne: 19 ledna, 2021

22. 5. 2021- Opakovací  kurz zdravotník zotavovacích akcí 2021

Přihlašování ukončeno.

Pozvánka OZZA RADAMBUK 2021

Příloha č.1- Čestné prohlášení o bezúhonnosti

Souhlas se zpracováním osobních údajů – akce,kurzy RADAMBUK

Potřebujete obnovit a prodloužit akreditaci Zdravotník zotavovacích akcí a doplnit znalosti? Nabízíme Vám Opakovací kurz Zdravotník zotavovacích akcí v délce 12 hodin. Kurz je určen pro Zdravotníky zotavovacích akcí, kteří obdrželi před 4 a více lety Osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Kurz je doporučen jednak z důvodu procvičení znalostí a dovedností, seznámení se s aktuálními guidelines Evropské resuscitační rady, ale také z důvodu legislativních změn ve vyhláškách, kterými se činnost zdravotníka na táborech řídí. Lektoři disponují dlouholetými zkušenostmi z oblasti vzdělávání vedoucích Junáka i praktického vykonávání funkce zdravotníka na dětských táborech. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Kurz je určen pro zájemce starší 18 let.

Obsah kurzu: kardio – pulmonární resuscitace, život ohrožující stavy, základní obvazová technika, táborová legislativa, otázky a odpovědi, sdílení zkušeností.

Termín: sobota 22. 5. 20218 – 20 hodin

Místo konání: klubovna RADAMBUKu, Husova tř. 45, České Budějovice

S sebou: zápisník, tužka, sportovní oblečení (které je možno i umazat od maskování figurantů), přezůvky, strava vlastní (přestávka na oběd 1 hodina, k dispozici varná konvice).

Cena kurzu: podle počtu přihlášených (300 – 1200 Kč).

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři