9.4.2016 – Opakovací Kurz Zdravotník zotavovacích akcí 2016

Napsal: kancelar | Dne: 4 února, 2016 | Proběhne: 09.04.2016

9.4.2016 - Opakovací Kurz Zdravotník zotavovacích akcí 2016

Pozvánka Opakovací kurz ZZA 2016 RADAMBUK

Potřebujete obnovit a prodloužit akreditaci Zdravotník zotavovacích akcí a doplnit znalosti? Nabízíme Vám Opakovací kurz Zdravotník zotavovacích akcí v délce 7 hodin. Kurz je určen pro Zdravotníky zotavovacích akcí, kteří obdrželi před 4 a více lety Osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Kurz je doporučen jednak z důvodu procvičení znalostí a dovedností, seznámení se s aktuálními guidelines Evropské resuscitační rady (poslední vydání je z října 2015), ale také z důvodu legislativních změn ve vyhláškách, kterými se činnost zdravotníka na táborech řídí. Lektoři disponují dlouholetými zkušenostmi z oblasti vzdělávání vedoucích Junáka i praktického vykonávání funkce zdravotníka na dětských táborech. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Kurz je určen pro zájemce starší 18 let.

Obsah kurzu: kardio – pulmonární resuscitace, život ohrožující stavy, základní obvazová technika, táborová legislativa, otázky a odpovědi, sdílení zkušeností.

Termín: sobota 9.4.2016 9 – 16 hodin

Místo konání: prostory Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje, Husova 45, České Budějovice

S sebou: zápisník, tužka, sportovní oblečení (které je možno i umazat od maskování figurantů), přezůvky, strava vlastní (přestávka na oběd 1 hodina, k dispozici varná konvice).

Cena kurzu:

Členské spolky RADAMBUK   300 Kč

Ostatní                                    350 Kč.

Přihlášky na webu do 31.3.2016 nebo do vyčerpání kapacity kurzu:

https://www.radambuk.cz/akce/opakovaci-kurz-zdravotnik-zotavovacich-akci-2016/.

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

Kontakt: Kancelář RADAMBUK, Husova 45, 370 05 České Budějovice, e-mail: kancelar@radambuk.cz , tel. 775 644 101.

 

Related Images:


Naši partneři