BAMBIFEST 18.-19.9.2020 České Budějovice – závěrečná zpráva

Napsal: kancelar | Dne: 8 října, 2020 | Proběhne: 19.09.2020

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kronika akcí 2020 Novinky

BAMBIFEST 18.-19.9.2020 České Budějovice - závěrečná  zpráva

Malé ohlédnutí za 20. ročníkem akce BAMBIFEST v Českých Budějovicích, zapněte si také zvuk a poslouchejte pěknou písničku Mezi nebem a zemí písničkáře Martina Kajaby, který na akci koncertoval.

RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. připravil 20. ročník akce BAMBIFEST v termínu 18.-19.9.2020. V krajském městě České Budějovice je tato přehlídka již neodmyslitelně tradičním projektem, který přispívá k rozšiřování povědomí veřejnosti o aktivitách dětí a mládeže ve volném čase. Celou akci u Sportovní haly v Českých Budějovicích provázelo sluníčko a přátelská atmosféra. Návštěvnost BAMBIFESTu byla téměř 2000 návštěvníků. Program ve stáních připravilo 162 organizátorů z 31 organizací, na pódiu akce vystoupilo 278 účinkujících z 26 organizací a souborů, kteří představili 31 pěveckých, hudebních, recitačních nebo tanečních vystoupení.RADAMBUK děkuje všem organizátorům za pečlivou přípravu akce. Patří jim velký dík za to, že věnují svůj volný čas práci s dětmi a mládeží. Organizátorům ve stáncích patří dík za jejich připravené soutěžní disciplíny a zábavný program pro děti, všem účinkujícím za jejich krásná vystoupení, které pobavily a mnohdy i roztančily diváky u pódia a velký díky patří všem partnerům a sponzorům, bez jejichž pomoci bychom akci nemohli zrealizovat. Naším společným cílem bylo připravit pro děti a mládež zábavný a poučný program, nabídnout jim aktivity pro volný čas a široké veřejnosti ukázat, co pro děti děláme. Důkazem našeho společného úspěchu byl dětský smích, který jsme slyšeli a úsměvy, které jsme na akci u dětí viděli. Těšíme se se všemi na další setkání ve světě her, zábavy a dobré nálady na BAMBIFESTu v roce 2021.

———————————————————————————————–

Milí přátelé BAMBIFESTu,

posíláme Vám náhradní termín akce – 18.-19.9.2020 (pátek, sobota) u Sportovní haly v Českých Budějovicích.

https://www.c-budejovice.cz/bambifest-se-posouva-na-zari

Věříme, že 20. ročníku, této tradiční akce pro děti a mládež zůstanete věrní a spolu s námi připravíte poutavý program pro děti jak na pódiu , tak ve stáncích.

Přihlášky na akci naleznete na webu http://budejovice.bambifest.cz/informace-pro-organizatory_-prezentujici-organizace. Zašlete je, prosím do 5.9.2020 na náš e-mail kancelar@radambuk.cz

Ti , kteří již přihlášky poslali na květnový termín, nemusí nové posílat, stačí jen potvrzení Vaší účasti v e-mailu také do 5.9.2020.

Akci v září můžete pojmout jako náborovou akci, rozdávat letáčky a přihlášky novým dětem, které hledají pro nový školní rok nové volnočasové aktivity.

————————————————————————————————–

MILÍ PŘÁTELÉ, Z DŮVODU EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ MUSÍME PŘELOŽIT AKCI BAMBIFEST 2020 NA JINÝ TERMÍN.PRAVDĚPODOBNÝ TERMÍN AKCE JE 18. – 19.9.2020, BUDEME VÁS INFORMOVAT.

Zapište si změnu termínu do svých kalendářů!!! http://budejovice.bambifest.cz/

Program pódiových vystoupení

http://budejovice.bambifest.cz/program-podiovych-vystoupeni

Program ve stáncích připravují organizace

http://budejovice.bambifest.cz/prezentujici-organizace-ve-stancich

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři