BAMBIFEST České Budějovice 2018 – 25.-26.5.2018 na Výstavišti – přihlášky prezentace stánky, pódium

Napsal: kancelar | Dne: Leden 19, 2018

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kalendář akcí Kronika akcí 2018 Novinky

BAMBIFEST České Budějovice 2018 - 25.-26.5.2018 na Výstavišti - přihlášky prezentace stánky, pódium

http://budejovice.bambifest.cz/

 Zveme děti, rodiče, prarodiče,  oddíly, spolky dětí a mládeže, školy, školní družina a další organizace pracující s dětmi a mládeží na BAMBIFEST 2018 v Českých Budějovicích, přehlídku činností dětských spolků a organizací pracujícími s dětmi a mládeží.

BAMBIFEST se bude konat 25. – 26.5. 2018 na Výstavišti  v Českých Budějovicích, a to v pátek od 8:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 17:00 hodin.

Vstup na akci je zdarma

Budeme se na Vás těšit ve světě her a zábavy:-)  

V pátek 25.5.2018 se od 17 hodin můžete těšit na koncert Milana Peroutky a kapely Perutě – vstup je zdarma!!!!!

http://www.perute.com

MÁME ZÁJEM SE PREZENTOVAT, CO PROTO MÁME UDĚLAT?

Pokud máte zájem o prezentaci ve stánku, vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-ve-stanku-bambifest 

Uzávěrka přihlášek je 31.3.2018, přihlášky zašlete na e-mai kancelar@radambuk.cz. Podmínkou pro prezentaci ve stánku je, aby byla aktivní – tedy nejlépe aby umožnila dětem, nebo účastníkům se zapojit do činnosti. Tato činnost by měla co nejlépe odrážet náplň programu vaší organizace. Vaše prezentace pak bude z pohledu celé akce vnímána jako jedno ze stanovišť, které bude zařazeno do velké hry pro děti. Každý dostane v Infobodu herní kartu s plánem akce a umístěním jednotlivých prezentací. Děti pak obcházejí jednotliv organizace a  plní úkoly.

V případě zájmu o prezentaci na pódiu – pódiové vystoupení vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-podiova-vystoupeni-bambifest 

Rádi bychom pozvali co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Jako v předchozích letech bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm) a profesionální zvukařské vybavení. Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do 10.4.2018 na e-mail kancelar@radambuk.cz

Jestliže se Vaše organizace bude prezentovat jak ve stánku, tak na pódiu, je nutné vyplnit pro každou činnost přihlášku zvlášť. 

V případě přihlášení po uzávěrkách přihlášek  Vám již nemůžeme garantovat  uvedení na tištěných informačních materiálech. Pokud máte zájem přihlásit se po termínu, kontaktujte nás i přes to,  budeme situaci řešit individuálně. 

Před samotnou akcí probíhá schůzka prezentujících organizací a organizátorů akce . To z toho důvodu, aby jsme plně informovali všechny zúčastněné a dali jim prostor na konkrétní dotazy, domluvili rozmístění stánků v prostoru akce, případně vyjasnili nějaké nesrovnalosti. Datum bude upřesněno a bude Vám zaslána pozvánka. Po schůzce vždy všem účastníkům akce rozešleme zápis na e-mail. 

 

Přiložené soubory


Naši partneři