BAMBIFEST České Budějovice 2019 – Tisková zpráva č. 1

Napsal: kancelar | Dne: Březen 14, 2019

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kronika akcí 2019 Novinky Propagace

BAMBIFEST České Budějovice 2019 - Tisková zpráva č. 1

České Budějovice 14. 3. 2019

Prezentace činností spolků a organizací pracujících s dětmi a mládeží z Jihočeského kraje

24. – 25. května 2019 Výstaviště České Budějovice

http://budejovice.bambifest.cz/

Vstup zdarma

Rádi bychom pozvali děti, rodiče, prarodiče,  oddíly, spolky dětí a mládeže, školy, školní družiny a další organizace pracující s dětmi a mládeží na Výstaviště v Českých Budějovicích v pátek 24. 5.2019 a v sobotu 25. 5. 2019 na akci BAMBIFEST 2019. Tradičním organizátorem akce je RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. se svými členskými spolky a Výstavištěm České Budějovice a.s..

Na co se můžete těšit?

Přehlídka možností pro volný čas, nabídky letních táborů, pódiová taneční, divadelní a pěvecká vystoupení, soutěže,indiánské teepee, střelba z luku, výroba placek – buttonů, losování o ceny na pódiu, maskot čáp Klapík, kurzy angličtiny pro děti, ukázky zážitkové akce

s pejsky, chemické a fyzikální pokusy, elektrokoloběžky, elektromobil, workshop na téma „ Neplýtváme“ a spousta dalších her a soutěží……

U jednotlivých stánků budou děti získávat razítka do startovní karty, po splnění úkolů si vyzvednou v Infobodu malou odměnu. Vyplněné startovní kartičky budou postupovat do losování o ceny, které bude probíhat v liché hodiny na pódiu akce.

V Infobodu mohou návštěvníci odevzdat nepoužívané dioptrické brýle a zapojit se s RADAMBUKem do Sbírky brýlí pro Afriku.

Na Výstavišti spolu s BAMBIFESTem je pro děti připraven Dětský den s Armádou ČR – den se zástupci pozemních a vzdušných sil AČR, na kterém armáda prezentuje svoji techniku.

Návštěvní doba?

Pátek: 8 – 18 hodin

Sobota: 9 – 17 hodin

Těšíme se s Vámi na setkání ve světě her a zábavy!!!

Přiložené soubory


Naši partneři