Bambiriáda 2014 – Pódiová vystoupení – Pozvánka, přihláška

Napsal: kancelar | Dne: 21 ledna, 2014

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Novinky

Bambiriáda 2014 - Pódiová vystoupení - Pozvánka, přihláška

Vážení přátelé,

přijměte co nejsrdečnější pozvání na již 16. ročník Bambiriády, největší společné prezentace sdružení dětí a mládeže. V Českých Budějovicích akce proběhne ve dnech 23. – 24. 5. 2014 (pozor, letos Bambiriáda bude pouze v pátek a v sobotu).

Akce se stejně jako v loňském roce koná u Sportovní haly v Českých Budějovicích. Chtěli bychom letos opět oslovit a pozvat co nejvíce vás, souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které by svým vystoupením určitě obohatily, zpestřily a oživily program celé Bambiriády.

Letos bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm), zastřešený divácký prostor před podiem a profesionální zvukařské vybavení.

Nejde o perfektní výkon, ale o to připravit a prožít co nejhezčí dva dny společného setkání.

V příloze Vám zasíláme dále přihlášku k účasti na pódiových vystoupeních. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do konce dubna 2014 na adresu: Agentura Kultur – Kontakt, Krajinská 7, 370 01 České Budějovice nebo emailem: mares@kultur-kontakt.cz.

Děkujeme a těšíme se na společné setkání.

S pozdravem za organizační štáb Bambiriády    Miroslav Mareš

přihláška Bambiriáda – pódium 2014

Zvací dopis Bambiriáda 2014

Related Images:


Naši partneři