Hledat na webu
-
Naposledy přidáno
- Velikonoční a jarní tvoření s dětmi- nápady
- Výzva z OP JAK s názvem Šablony pro neformální vzdělávání
- Skeleton ESO- webová účetní a oddílová agenda pro neziskové organizace- ČRDM
- Vzdělávačky ČRDM – hybridní seminář Úvod di KGBT+ identit nejen v oddílech a na táborech
- Brožura členských organizací RADAMBUKu 2024
Nejbližší akce
Weby RADAMBUK
- BAMBIFEST Č.B.
- Facebook ICM České Budějovice
- Facebook MAJÁK – vzdělávací středisko RADAMBUK
- Facebook Mládež kraji – kraj Jihočeský
- Facebook RADAMBUK
- Facebook Radambuk Jižní Čechy
- Informační centrum pro mládež České Budějovice
- Instagram RADAMBUK
- Jihočeské tábory
- Krajské rady dětí a mládeže
- Mládež kraji – Jihočeský kraj
- Youtube RADAMBUK
Podporují nás
Archiv
Bamboška – program pódiových vystoupení
Napsal: kancelar | Dne: 21 května, 2015 | Proběhne: 22.05.2015
Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kalendář akcí Kronika akcí 2015 Novinky
Program pódium – pátek 22. 5. 2015
09.00-09.05 : Zahájení
09.05-09.10 : Country kroužek Jitřenka – JITŘENKA MLADŠÍ – Mrazík – 3,04
09.10-09.20 : Tribal dance a tanec se šavlí – Cetare – 8
09.20-09.25 : Country kroužek Jitřenka – JITŘENKA STARŠÍ – Soldier´s Joy – 2,45
9.25-09.30 : Country kroužek Jitřenka – JITŘENKA MLADŠÍ – Deset malých černoušků – 3
09.30- 10.00 : SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ
10.00-10.05 : Country kroužek Jitřenka – JITŘENKA STARŠÍ – Cowgirls – 1,30
10.05-10.30 : Pěvecký sbor – SFORZATO a FORTISIMO – Pějme píseň dokola – 16
10.30-10.40 : CETARE – Orientální tanec – 6
10.40-10.45 : Taneční kroužek – ŽLUŤÁSCI – Zatancuj si Kuduro – 4
10.45-10.50 : Country kroužek Jitřenka – JITŘENKA MLADŠÍ – Mrazík – 3,04
11.00-11.10 : LOSOVÁNÍ
11.10-11.50 : Dětský pěvecký sbor – SLAVÍČCI Z HLUBOKÉ – Dětské a lidové písně – 30
12.00-13.00 : POLEDNÍ PAUZA
13.00-13.10 : LOSOVÁNÍ
13.10-14.00 : TÉMĚŘ DIVADELNÍ SPOLEČNOST – Divadelní pohádka – 40
14.00-14.05 : ORIENTÁLNÍ TANCE DDM ČK – Bollywood – Indický filmový tanec – 5
14.05-14.10 : GYMNASTIKA PŘÍPRAVKA – Koťata – 2,30
14.10-14.15 : DISCO PRO NEJMENŠÍ II. – Boom – 3,30
14.15 -14.20 : CVIČENÍ KLUKŮ A HOLEK – Neopatrný křeček – 2,05
14.20-14.25 : SUNNY DANCE – Tanec s monstry – 3,09
14.25-14,30 : AEROBIC 1 a 2 – Theodgeofglory – 3
14.30-15.00
15.00-15.10 : LOSOVÁNÍ
15.10-15.15 : Taneční skupina – BEZ – Jinakost – 4,04
15.15-15.20 : Taneční soubor – BAD SIDE – 2,5
15.20-15.25 : DANCELINE STUDIO – Zebry – Název vystoupení Zorro – 3
15.25-15.30 : DANCELINE STUDIO – Koťata – Název vystoupení Zebra – 3
15.30-15.35 : DANCELINE STUDIO – Žabky Název vystoupení Semafor – 3
15.35-15.45 : Taneční skupina – FRÝ – Čas – 4,11
15.45-15.50 : Taneční soubor – BAD SIDE – 2,5
15.50-16.00 : CETARE – Tribal dance + tanec se šavlí – 8
16.00-16.05 : Disko tance M-Tes – Waka Waka – 4
16.05-16.10 : DANCELINE STUDIO – Zebry – 3 – Zorro – 3
16.10-16.15 : DANCELINE STUDIO – Koťata – 3- Zebra – 3
16.15-16.20 : DANCELINE STUDIO – Žabky – 3 – Semafor – 3
16.20-16.25 : Disko tance M-Tes – Chiwawa – 3,5
16.30-16.45 : RUDOLF PRUŠÁK – Zpěv s kytarou – 10
16.45-17.00
17.00 : LOSOVÁNÍ, KONEC
Program pódium – sobota 23. 5. 2015
09.00-09.05 : ZAHÁJENÍ
09.05-09.10 : M – CENTRUM PRO MLADOU RODINU – Dětský aerobik – Radost – 3,50
09.10-09.15 : DANCELINE STUDIO – Žížalky – Barbínky a Ken – 2,30
09.15-09.20 : DANCELINE STUDIO – Sovičky – Vánoce – 3,00
09.20-09.25 : DANCELINE STUDIO – Motýlci – Mickey Mouse – 3,30
09.25-10.00 : KAMI-TANEČNÍ A HUDEBNÍ KURZY – Koncertní flétnový soubor Kentaur – 20-30
10.00-10.30 : KAMI-TANEČNÍ A HUDEBNÍ KURZY –Bubenický soubor Jambo Afrika – Africká hudba – 20-30
10.30-10.35 : STREET DANCE a FIT DANCE –Tanec hrou – 5
10.35-10.40 : Taneční soubor BAD SIDE – 2,5
10.40-10.45 : M – CENTRUM PRO MLADOU RODINU – Dětský aerobik – 5
10.45-10.50 : DANCELINE STUDIO – Hroši – Papoušci z Ria – 3
10.45-10.50 : SPV ŽIROVNICE – Námořníci – 2
10.55-11.00 : SPV ŽIROVNICE – Party girl – 2,10
11.00-11.10 : LOSOVÁNÍ
11.10-12.30 : COUNTRY MUSIK REBELS CB – 90
12.30-13.30 : POLEDNÍ PAUZA
13.30-13.35 : STREET DANCE a FIT DANCE – Tanec hrou – 5
13.35-13.40 : TANEČNÍ SKUPINA CETARE – Orientální tanec – 8
13.40-14.40 : KAPELA KONÍČEK – Přemysl Tour 2015 – 60
14.40-14.45 : DANCELINE STUDIO – Lvíčata – Loupežnice – 4
14.45-14.50 : DANCELINE STUDIO – Myšky – Ryba z Havaje – 2,30
14.50-14.53 : DANCELINE STUDIO – Tučňáci – Pocahontas – 3
14.53-14.56 : DANCELINE STUDIO – Myšky – Princezničky – 2,30
14.56-15.00 : DANCELINE STUDIO – Klokani – Život je život – 2,30
15.00-15.10 : LOSOVÁNÍ
15.10-15.40 : HUGOVO KLAUNÍ TAŠKAŘICE – 30
15.40-15.45 : DANCELINE STUDIO – Lvíčata – Loupežnice – 4
15.45-15.50 : DANCELINE STUDIO – Myšky – Ryba z Havaje – 2,30
15.50-15.53 : DANCELINE STUDIO – Tučňáci – Pocahontas – 3
15.53-15.56 : DANCELINE STUDIO – Myšky – Princezničky – 2,30
15.56-16.00 : DANCELINE STUDIO – Klokani – Život je život – 2,30
16.00-16.05 : Taneční skupina The Ba Passion – This is how we do it – 5
16.05-17.00 :
17.00 : LOSOVÁNÍ