Informace o pojištění členů RADAMBUK na rok 2014

Napsal: kancelar | Dne: 11 prosince, 2013

Kategorie: Dokumenty Informace z ČRDM a Krajských rad DaM Novinky

Informace o pojištění 2014

Pojištění členských sdružení RADAMBUK prostřednictvím ČRDM na rok 2014

Skončila hodnotící část jednacího řízení pro výběr nové pojišťovny ČRDM. Výběrová komise ČRDM vybrala Kooperativa pojišťovnu.  S mlouva bude podepsaná  na další 4 roky.

Po mnoha letech tak pravděpodobně dojde ke změně pojišťovny. Změna přinese zvýšení rozsahu pojištěných aktivit a dále snížení cen v odpovědnostním pojištění. Cena úrazového pojištění se nemění a zůstává na 17 Kč za člena. Úrazové pojištění sjednáváme pro všechny zájemce zdarma až do vyčerpání státní dotace určené na pojištění. V pojištění odpovědnosti dojde k úpravě paušální částky za každou organizaci na 2 650 Kč (sdružení do 1000 členů), pro sdružení nad 1000 členů zůstává částka 3 000 Kč. Paušální částku hradí ČRDM pro všechna členská sdružení a členy krajských rad. Částka pro pojištění dobrovolníka se pak snižuje na 55 Kč.

 

Připomínáme, že k pojištění členských sdružení ČRDM pro rok 2014 se připojíte  Přihláškou k pojištění. Na požádání Vám vyplněnou Přihlášku k pojištění na úraz a odpovědnostní pojištění zašle kancelář RADAMBUK k podpisu, po jeho podpisu a návratu do kanceláře RADAMBUK potvrdíme, že jste našim členským sdružením a odešleme na ČRDM.

Po přihlášení k úrazovému pojištění budou pojištěny počty členů sdružení, které jsou uvedeny ve formuláři, dále pak akce pořádané daným sdružením včetně všech jejich účastníků. Pojištění se sjednává zdarma.

V případě odpovědnostního pojištění je situace jiná. Členům krajských rad, kteří se přihlásí k pojištění odpovědnosti za škodu, bude sjednána odpovědností pojistka pro organizaci a statutárního zástupce sdružení zdarma.

Pro přihlášení dalších dobrovolníků nad rámec paušálního odpovědnostního pojištění (osoba za 55 Kč) použijte tento formulář pojisteni-odpovednosti-nad-ramec-2014. Vyplněný originál doručte do kanceláře RADAMBUK.

 

Related Images:


Naši partneři