Kurz Instruktor lezení na umělých stěnách 1.-2.12.2018 a 15.-16.12.2018

Napsal: kancelar | Dne: 31 října, 2018 | Proběhne: 16.12.2018

Kategorie: Kronika akcí 2018 Novinky Vzdělávací akce

Kurz Instruktor lezení na umělých stěnách 1.-2.12.2018 a 15.-16.12.2018

2 vedoucí z členských spolků se zúčastnili během dvou prosincových víkendů kurzu Instruktor lezení na umělých stěnách, který uspořádal RADAMBUK ve spolupráci se vzdělávacím střediskem BP sport.

—————————

Základní kurz pro instruktory lezení na umělých stěnách

 

Výstup: Instruktor lezení na umělých stěnách BP SPORT (platnost licence je časově neomezená), licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Platnost tohoto osvědčení je časově neomezená. Tento kurz může absolvovat pouze osoba starší 18 let. Účast na kurzu není dále nijak omezena.

 

Akreditace – naše vzdělávací středisko je držitelem akreditace MŠMT s obecnou platností a akreditace v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.

Program kurzu: Historie, současnost, druhy a formy v lezení na umělých stěnách, bezpečnost a první pomoc, právní problematika, věková specifika, tvorba tréninkových programů, doplňovací posilovací a protahovací cvičení, strava, pitný režim, výstroj, výzbroj a její údržba, obtížnost, stupnice, bezpečnost, stavba umělé stěny, technika lezení, uzlování, navazování, jištění, zaseknutí jistící pomůcky, slaňování, bouldering, spouštění spolulezce a stavba lezeckých cest.

Lektor kurzu: lektoři BP Sportu

 

Termín a místo konání kurzu:  1. – 2.12.2018  a 15. – 16.12.2018 v Písku.
– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků.

Cena pro členy RADAMBUKu: 2 800,- Kč (v ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky a vydání licence)

 

Vyplněnou přihlášku zašlete do 25. 11. 2018 na e-mail kancelar@radambuk.cz.

 

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme. Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK a vzdělávacího střediska BP Sport. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a BP Sportu a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

 Přihlášení na akci, kurz formulář

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři