Kurz Instruktor lezení na umělých stěnách 1.-2.12.2018 a 15.-16.12.2018

Napsal: kancelar | Dne: Říjen 31, 2018 | Proběhne: 16.12.2018

Kategorie: Kalendář akcí Kronika akcí 2018 Novinky Vzdělávací akce

Kurz Instruktor lezení na umělých stěnách 1.-2.12.2018 a 15.-16.12.2018

Základní kurz pro instruktory lezení na umělých stěnách

 

Výstup: Instruktor lezení na umělých stěnách BP SPORT (platnost licence je časově neomezená), licence platí pro školská, zájmová a komerční zařízení. Platnost tohoto osvědčení je časově neomezená. Tento kurz může absolvovat pouze osoba starší 18 let. Účast na kurzu není dále nijak omezena.

 

Akreditace – naše vzdělávací středisko je držitelem akreditace MŠMT s obecnou platností a akreditace v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT.

Program kurzu: Historie, současnost, druhy a formy v lezení na umělých stěnách, bezpečnost a první pomoc, právní problematika, věková specifika, tvorba tréninkových programů, doplňovací posilovací a protahovací cvičení, strava, pitný režim, výstroj, výzbroj a její údržba, obtížnost, stupnice, bezpečnost, stavba umělé stěny, technika lezení, uzlování, navazování, jištění, zaseknutí jistící pomůcky, slaňování, bouldering, spouštění spolulezce a stavba lezeckých cest.

Lektor kurzu: lektoři BP Sportu

 

Termín a místo konání kurzu:  1. – 2.12.2018  a 15. – 16.12.2018 v Písku.
– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků.

Cena pro členy RADAMBUKu: 2 800,- Kč (v ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky a vydání licence)

 

Vyplněnou přihlášku zašlete do 25. 11. 2018 na e-mail kancelar@radambuk.cz.

 

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme. Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK a vzdělávacího střediska BP Sport. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a BP Sportu a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

 Přihlášení na akci, kurz formulář

Přiložené soubory


Naši partneři