Nabídka táborů a táborových základen v roce 2015 na webu www.jihocesketabory.cz

Napsal: kancelar | Dne: 2 června, 2015

Kategorie: Nabídky ubytování, táborové základny členských spolků Novinky Propagace Tábory členských spolků Tiskové zprávy

Nabídka táborů a táborových základen  v roce 2015 na webu www.jihocesketabory.cz

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje by ráda veřejnosti v Jihočeském kraji již 3. rokem nabídla co nejkomplexnější nabídku letních táborů, táborových základen a tábořišť nejen svých členských sdružení na webu www.jihocesketabory.cz.

Nabídka táborů a táborových základen je neuvěřitelně široká. Můžete vybírat z táborů v budovách, stanových, putovních, příměstských, týdenních, dvoutýdenních, třítýdenních, organizátorů je také velké množství. Rádi bychom nabídli možnost se v této nabídce orientovat, možnost rodičům vybrat pro své dítě ten nejvhodnější tábor a pořadatelům akcí tu nejvhodnější táborovou základnu nebo tábořiště.

Organizátoři táborů, majitelé nebo provozovatelé táborových základen či tábořišť mohou registrovat své nabídky zdarma na dobu neomezenou, sami si mohou své údaje aktualizovat.

 Proč hledat tábory u nás?

  • · Nejkomplexnější nabídka táborů vJihočeském kraji.
  • · Nabídky táborů členských sdružení Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje.
  • · Pořadatelé táborů si mohou své nabídky registrovat zdarma a sami si je aktualizovat.

Jak vybrat ten správný tábor? Odpověď na tuto otázku a spoustu dalších praktických informací najdete v sekci Ke stažení.

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři