Nabídka vzdělávacích kurzů BP SPORT pro členy RADAMBUKu- 2023

Napsal: kancelar | Dne: 9 února, 2023 | Proběhne: 31.01.2023

Kategorie: Kalendář akcí Kronika akcí 2022 Novinky Vzdělávací akce

Nabídka vzdělávacích kurzů BP SPORT pro členy RADAMBUKu- 2023

Členským organizacím nabízíme využít vzdělávacích kurzů BP sportu, v případě zájmu nás kontaktujte, zašlu bližší info, RADAMBUK s BP Sportem spolupracuje a využívá zvýhodněných účastnických poplatků.

Zájemci z členských spolků RADAMBUKu kontaktujte kancelar@radambuk.cz, pošlete vyplněnou přihlášku, na kurz vás přihlásíme v rámci spolupráce se vzdělávacím střediskem BP sport za snížené ceny.

Základní kurz pro instruktory lyžování

Výstup nabízeného kurzu lyžování: Licence „Instruktor základního lyžování“, kterou lze využít pro sjezdové lyžování v zaměstnaneckém poměru v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost průkazu je časově neomezená). Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního lyžování“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Místo konání: Pec pod Sněžkou

Termíny konání: 21. – 26.3.2023, 26. – 31.3.2023

(tyto termíny jsou na výběr) 

Cena: 6300,- Kč

Základní kurz pro instruktory snowboardingu

Po úspěšném absolvování kurzu obdrží účastníci licenci: Instruktor snowboardingu BP SPORT (platnost licence je časově neomezená), kterou lze využít v zaměstnaneckém poměru v rámci školské, zájmové a komerční organizace. Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního snowboardingu“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Místo konání: Pec pod Sněžkou

Termíny konání: 26. – 31.3.2023

(tyto termíny jsou na výběr)

Cena: 6320 Kč
Cena zahrnuje ubytování , stravování (snídaně, oběd, večeře), poplatek MÚ, studijní publikaci a organizační poplatek (cena bez ubytování a stravy činí 2370,- Kč).

Kurz pro instruktory plavání

Výstup nabízeného kurzu (pro úspěšné absolventy): Osvědčení Instruktor plavání, které lze uplatnit ve školské, zájmové a komerční organizaci (platnost licence je časově neomezená).

Pedagogickým pracovníkům po absolvování předmětného kurzu na vyžádání vydáváme akreditované osvědčení v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy „Základní kurz školního plavání“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Licenci instruktor plavání lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které jsou uvedeny níže. Účast na školení není dále nijak omezena.

Formální odbornost vzdělávacího střediska: Naše vzdělávací instituce je držitelem platné akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.
Program kurzu: Historie, současnost, druhy a formy v plavání, technika plavání, metodika výuky plavání, specifika výuky dětí, bezpečnost při plaveckém výcviku, plavecké průpravy a hry ve vodě.
Termín a místo konání kurzu II.: 

Termín a místo konání kurzu .:  1.4. – 2.4. a 22.4. – 23.4.2023 v Praze– jedná se o jeden kurz (4 dny), který je rozdělen do 2. bloků.       
Pokud vám nevyhovují uvedené termíny nebo nejsou upřesněné, tak nám prosím napište e-mailovou zprávu. Budeme vás informovat ihned po vypsání dalšího přesného termínu. Nemáme konečný termín přihlášek. Po naplnění kurzu instruktora plavání se příjem přihlášek uzavře. Velice těžko se odhaduje, kdy se kurz pravděpodobně obsadí.

Cena: 4500 Kč (V ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky vydání licence a studijní materiál.)

Kurz instruktora lezení na umělých stěnách kurz

Kurz instruktor lezení na umělých stěnách Vám poskytne potřebné teoretické znalosti i praktické dovednosti k tomu, aby se z vás stal sebevědomý instruktor lezení na umělých stěnách.
Během školení kurzu instruktor lezení na umělých stěnách (jedná se o dva víkendové bloky) se jako budoucí instruktor lezení na umělých stěnách instruktor seznámí s technikou a metodikou lezení na umělých stěnách a dalšími důležitými tématy, které jsou pro tuto oblast důležité.

Po úspěšném absolvování účastníci obdrží licenci: Instruktor lezení na umělých stěnách BP SPORT, kterou lze využít v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost osvědčení je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního lezení na umělých stěnách“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Historie, současnost, druhy a formy v lezení na umělých stěnách, bezpečnost a první pomoc, právní problematika, věková specifika, tvorba tréninkových programů, doplňovací posilovací a protahovací cvičení, strava, pitný režim, výstroj, výzbroj a její údržba, obtížnost, stupnice, bezpečnost, stavba umělé stěny, technika lezení, uzlování, navazování, jištění, slaňování, bouldering a stavba lezeckých cest.

Termín a místo konání kurzu I.: 1.4. – 2. 4.  a 15.4. – 16. 4. 2023 v Praze– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků. 

Termín a místo konání kurzu II.:  13.5. – 14. 5 a 20.5. – 21.5 . 2023 v Brně– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků.

– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků.

Cena kurzu: 3700 Kč (v ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky a vydání licence)

Základní kurz pro instruktory inline bruslení

Výstup: Osvědčení Instruktor inline bruslení BP SPORT, které lze uplatnit ve školské, zájmové a komerční organizaci (platnost licence je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům po absolvování předmětného kurzu na vyžádání vydáváme akreditované osvědčení v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy „Základní kurz školního inline bruslení“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Licenci instruktor inline bruslení BP SPORT lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které jsou uvedeny níže. Účast na školení není dále nijak omezena.Formální odbornost vzdělávacího střediska – Naše vzdělávací instituce je držitelem platné akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.
Program: Kurz je také vhodný pro začátečníky, kteří se v případě nenárokování licence nemusejí účastnit závěrečných zkoušek. Výstroj a výzbroj, údržba vybavení, historie a vývoj, disciplíny a bezpečnost. Praktická část – praktická výuka inline skatingu.

Termín a místo konání I.:26.5. – 28.5.2023 v Praze

Naše vzdělávací středisko je držitelem akreditace MŠMT

Cena: 3000,- Kč (V ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky vydání licence a studijní materiál.).

Základní kurz pro instruktory skalního lezení

Výstup: Výstup nabízeného kurzu (pro úspěšné absolventy): Osvědčení Instruktor skalního lezení BP SPORT, které lze uplatnit ve školské, zájmové a komerční organizaci (platnost licence je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům po absolvování předmětného kurzu na vyžádání vydáváme akreditované osvědčení v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy „Základní kurz školního skalního lezení“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Licenci instruktor skalního lezení BP SPORT lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které jsou uvedeny níže. Účast na školení není dále nijak omezena.Formální odbornost vzdělávacího střediska – naše vzdělávací instituce je držitelem platné akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.
Program kurzu: Historie, druhy a formy skalního lezení, metodika výuky, technika lezení, druhy skalních terénů, technika lezeckých dovedností: uzlování, navazování, jištění, zachycení pádu, slaňování, spouštění spolulezce, vytvoření stanoviště a práce na stanovišti, výstup po laně, záchrana a bezpečnost, výběr lezeckých cest, obtížnostní stupnice, bezpečnost, výstroj a výzbroj, doplňky, údržba, kontrola, opravy vybavení a další důležitá témata této oblasti. Techniky, pravidla a materiálové zajištění pro výstupy ve skalním terénu a další témata. Základní vstupní dovednosti a znalosti je nutné získat na Kurzu pro instruktory lezení na umělých stěnách, který je podmínkou pro účast.

Termín a místo konání kurzu I.:  3.6. – 4.6.  a 17.6. – 18.6.2023 v Bechyni
– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových výukových bloků.

Podmínkou účasti na Kurzu instruktora skalního lezení je úspěšné absolvování Kurzu pro instruktory lezení na umělých stěnách našeho střediska vzdělávání nebo po dohodě jiného kurzu. S licencí instruktor skalního lezení lze vyučovat po dovršení věkové hranice 18 let.

Kurz pro instruktory cykloturistiky

Výstup nabízeného kurzu (pro úspěšné absolventy): Osvědčení Instruktor cykloturistiky BP SPORT, které lze uplatnit ve školské, zájmové a komerční organizaci (platnost licence je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům vydáváme po absolvování předmětného kurzu akreditované osvědčení v rámci Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy „Základní kurz školní cykloturistiky“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Definice pedagogického pracovníkaLicenci instruktor cykloturistiky BP SPORT lze využít po dovršení 18 let a uplatnění licence ve věku 15 – 17 let se řídí zvláštními pravidly, které jsou uvedeny níže. Účast na školení není dále nijak omezena.Formální odbornost vzdělávacího střediska: Naše vzdělávací instituce je držitelem platné akreditace Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy ČR.Program: výstroj a výzbroj (základní rozdělení jízdních kol, údržba jízdních kol, doplňky), historie a vývoj, disciplíny, cyklostezky, bezpečnost a základní pravidla silničního provozu . Praktická část – praktická výuka cykloturistiky.
Lektor: Ústřední lektoři

Termín a místo konání: 25.5. – 28.5.2023 v  Lipně nad Vltavou
Pokud vám nevyhovují uvedené termíny, tak nám prosím napište e-mailovou zprávu. Budeme vás informovat ihned po vypsání dalšího termínu. Nemáme konečný termín přihlášek. Po naplnění kurzu instruktora cyklistiky se příjem přihlášek uzavře. Velice těžko se odhaduje, kdy se kurz pravděpodobně obsadí.

Naše vzdělávací středisko je držitelem akreditace MŠMT.
Cena: 4300,- Kč (cena zahrnuje ubytování, stravu – polopenzi a účastnický poplatek)


Naši partneři