Nabídka vzdělávacích kurzů BP SPORT pro členy RADAMBUKu- podzim 2022, zima 2023

Napsal: kancelar | Dne: 10 listopadu, 2022 | Proběhne: 31.12.2022

Kategorie: Kalendář akcí Kronika akcí 2022 Novinky Vzdělávací akce

Nabídka vzdělávacích kurzů BP SPORT pro členy RADAMBUKu- podzim 2022, zima 2023

Členským organizacím nabízíme využít vzdělávacích kurzů BP sportu, v případě zájmu nás kontaktujte, zašlu bližší info, RADAMBUK s BP Sportem spolupracuje a využívá zvýhodněných účastnických poplatků.

Zájemci z členských spolků RADAMBUKu kontaktujte kancelar@radambuk.cz, pošlete vyplněnou přihlášku, na kurz vás přihlásíme v rámci spolupráce se vzdělávacím střediskem BP sport za snížené ceny.

Základní kurz pro instruktory lyžování

Výstup nabízeného kurzu lyžování: Licence „Instruktor základního lyžování“, kterou lze využít pro sjezdové lyžování v zaměstnaneckém poměru v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost průkazu je časově neomezená). Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního lyžování“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Místo konání: Pec pod Sněžkou

Termíny konání: 9. – 14.12.2022, 14. – 19.12.2022, 2. – 7.1.2023, 7. – 12.1.2023, 21. – 26.3.2023, 26. – 31.3.2023

(tyto termíny jsou na výběr) 

Cena: 5800,- Kč

Základní kurz pro instruktory snowboardingu

Po úspěšném absolvování kurzu obdrží účastníci licenci: Instruktor snowboardingu BP SPORT (platnost licence je časově neomezená), kterou lze využít v zaměstnaneckém poměru v rámci školské, zájmové a komerční organizace. Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního snowboardingu“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Místo konání: Pec pod Sněžkou

Termíny konání: 9. – 14.12.2022, 14. – 19.12.2022, 2. – 7.1.2023, 7. – 12.1.2023, 26. – 31.3.2023

(tyto termíny jsou na výběr)

Cena kurzu: 5820,- Kč
Cena zahrnuje ubytování , stravování (snídaně, oběd, večeře), poplatek MÚ, studijní publikaci a organizační poplatek (cena bez ubytování a stravy činí 2370,- Kč).

Kurz instruktor plavání

Semináře kurzu instruktor plavání Vám přinesou informace o metodách výuky plavání, o specifikách různých věkových skupin, o bezpečnosti při hodinách plavání. Budeme se zabývat také technikou plavání a průpravnými cviky, pro její vynikající zvládnutí. Po úspěšném absolvování dvou víkendových školeních kurzu instruktor plavání získáte osvědčení Instruktor plavání BP SPORT.

Účastníci kurzu instruktor plavání, kteří úspěšně absolvují, obdrží licenci Instruktor plavání BP SPORT, kterou lze využít v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost osvědčení je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního plavání“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Termín a místo konání kurzu I.:  27.8. – 28.8. a 3.9. – 4.9.2022 v Praze
– jedná se o jeden kurz (4 dny), který je rozdělen do 2. bloků

Termín a místo konání kurzu II.: 5.11. – 6.11. a 12.11. – 13.11.2022 v Praze
– jedná se o jeden kurz (4 dny), který je rozdělen do 2. bloků.

 Cena kurzu: 4500 Kč (cena zahrnuje účastnický poplatek)

Kurz instruktora lezení na umělých stěnách kurz

Kurz instruktor lezení na umělých stěnách Vám poskytne potřebné teoretické znalosti i praktické dovednosti k tomu, aby se z vás stal sebevědomý instruktor lezení na umělých stěnách.
Během školení kurzu instruktor lezení na umělých stěnách (jedná se o dva víkendové bloky) se jako budoucí instruktor lezení na umělých stěnách instruktor seznámí s technikou a metodikou lezení na umělých stěnách a dalšími důležitými tématy, které jsou pro tuto oblast důležité.

Po úspěšném absolvování účastníci obdrží licenci: Instruktor lezení na umělých stěnách BP SPORT, kterou lze využít v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost osvědčení je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního lezení na umělých stěnách“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Historie, současnost, druhy a formy v lezení na umělých stěnách, bezpečnost a první pomoc, právní problematika, věková specifika, tvorba tréninkových programů, doplňovací posilovací a protahovací cvičení, strava, pitný režim, výstroj, výzbroj a její údržba, obtížnost, stupnice, bezpečnost, stavba umělé stěny, technika lezení, uzlování, navazování, jištění, slaňování, bouldering a stavba lezeckých cest.

Termín a místo konání kurzu I.: 22.10. – 23.10. a 5.11. – 6.11.2022 v Praze

– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků.

Termín a místo konání kurzu II.: 12.11. – 13.11. a 26.11. – 27.11. 2022 v Brně

– jedná se o jeden kurz – 4 dny, který je rozdělen do 2 víkendových učebních bloků.

Cena kurzu: 3700 Kč (v ceně je zahrnut organizační a účastnický poplatek, zkoušky a vydání licence)

Kurz instruktor inline bruslení

V našem kurzu pro instruktory inline bruslení získáte znalosti a dovednosti potřebné k vedení kvalitních hodin inline skatingu.

Výstup nabízeného kurzu: Licence Instruktor inline bruslení BP SPORT, kterou lze využít v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost osvědčení je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního inline bruslení“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Termín a místo konání I.:  16. – 18.9.2022 v Praze

Cena kurzu: 3000 Kč (cena zahrnuje účastnický poplatek a studijní materiál)

Kurz instruktora skalního lezení

Program kurzu pro budoucí instruktory skalního lezení se zaměřuje na: Historii i současnost, druhy a formy, metodika výuky, technika skalního lezení, druhy skalních terénů, nácvik lezeckých dovedností: jištění, navazování, uzlování, zachycení pádu lezce, bezpečné slaňování, spouštění spolulezce, vytvoření a aktivity na stanovišti, výstup po laně, záchrana a bezpečnost, výběr lezeckých cest, obtížnostní stupnice, výstroj a výzbroj, údržba, kontrola, opravy výstroje a výzbroje a další důležitá témata. Techniky, pravidla a materiálové zajištění pro výstupy ve skalním terénu a další témata.

Výstup nabízeného kurzu: Licence Instruktor skalního lezení BP SPORT, kterou lze využít v rámci školské, zájmové a komerční organizace (platnost osvědčení je časově neomezená).
Pedagogickým pracovníkům na základě úspěšného absolvování uvedeného kurzu vydáváme akreditované osvědčení v systému Dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků MŠMT „Základní kurz školního skalního lezení“ (platnost osvědčení je časově neomezená).

Podmínkou účasti na Kurzu instruktora skalního lezení je úspěšné absolvování Kurzu pro instruktory lezení na umělých stěnách našeho střediska vzdělávání nebo po dohodě jiného kurzu. S licencí instruktor skalního lezení lze vyučovat po dovršení věkové hranice 18 let.

Termín a místo konání III.:  10.9. – 11.9. a 24.9. – 25.9.2022 v Bechyni
– jedná se o jeden kurz – 4 dny a školení je rozděleno do 2 víkendových učebních bloků.


Naši partneři