Návrh spolupráce na projektech Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje v roce 2013 pro firmy

Napsal: kancelar | Dne: 12 února, 2013

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Dokumenty Informační centrum pro mládeže Č.B. Novinky Projekty Propagace

Návrh spolupráce na projektech Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje v roce 2013 pro firmy

Rádi bychom Vás touto cestou oslovili jako našeho případného budoucího partnera některého z níže uvedených projektů. Jako nezisková organizace vítáme jakýkoliv finanční nebo materiální příspěvek soukromých subjektů k zajištění dobré úrovně a odpovídající kvality našich akcí.

V současné době hledáme partnery prioritně pro projekty Bambiriáda 2013 a na zahájení provozu ICM Č.B. Nabízíme prezentaci Vaší firmy na našich webových stránkách a stránkách projektů, dále např. formou reklamních bannerů na Vámi podporovaných akcích a informace o spolupráci v tiskových zprávách. Samozřejmostí je účelné a průhledné využití prostředků, které jsme schopni kdykoliv předložit.

Pokud Vás některý z uvedených projektů zaujal a měli by jste zájem s námi spolupracovat, ať už jednorázově nebo dlouhodobou podporou, dovolujeme si Vás požádat o kontaktování naší kanceláře na adrese Husova 622/45, 370 05 České Budějovice, na e-mailu info@radambuk.cz, kancelar@radambuk.cz nebo telefonicky 775 644 101 – P. Novák – předseda Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje.

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři