Poradna ČRDM – informace k letním táborům

Můžou děti na táboře pomáhat s vařením? Dle § 7 odst. 6, vyhlášky Ministerstva zdravotnictví č. 106/2001 Sb., o hygienických … Pokračování textu Poradna ČRDM – informace k letním táborům