Prodloužení členství spolků v RADAMBUK na rok 2017 – info týkající se pojištění

Napsal: kancelar | Dne: 15 listopadu, 2016

Kategorie: Dokumenty pouze pro členy Novinky

Hezký den ve spolcích, 

zasíláme informaci týkající se pojištění a registrace členských spolků v RADAMBUK na rok 2017. https://www.radambuk.cz/prodlouzeni-clenstvi/

Dle nových stanov – členství v RADAMBUK trvá po dobu registrace. Členové se registrují vždy na 1 kalendářní rok.  Členství se prodlužuje zasláním vyplněného formuláře Prohlášení o prodloužení členství do 28.2. na kalendářní rok a zaplacením členského příspěvku do 28.2. (je tedy na registraci ještě čas).

 

Ale pozor!!!!

Spolky, které mají zájem o sjednání pojištění, které nám nabízí ČRDM s Pojišťovnou Kooperativa již od 1.1.2017 zašlou vyplněná „Prohlášení o prodloužení členství na rok 2017“   Formulář Prohlášení o prodloužení členství v RADAMBUK na rok 2017 do 5.12.2016 v originálu s razítkem a podpisem do kanceláře RADAMBUK, Husova tř. 622/45, Č.B.

Pokud došlo k nějakým změnám ve stanovách, volbě statutárního zástupce a v dokladu o přidělení IČ, přiložte v kopii. Dokumenty, které jste předkládali v roce 2016 jsou v kanceláři uložené, znovu předkládat nemusíte.  Pokud spolek některý z dokumentů nedodal, učiní tak v letošním roce. Faktury na úhradu členských příspěvků rozešleme spolkům na začátku roku 2017 nebo můžete zaplatit v roce 2017 hotově do pokladny.

Ve formuláři označte, zda budete mít zájem o sjednání Pojištění na úraz a Pojištění odpovědnosti pro spolek a připojištění dobrovolníků s Kooperativa Pojišťovnou na rok 2017. Formuláře – žádosti o pojištění Vám budou zaslány k podpisu.


Naši partneři