Hledat na webu
-
Naposledy přidáno
- Velikonoční a jarní tvoření s dětmi- nápady
- Skeleton ESO- webová účetní a oddílová agenda pro neziskové organizace- ČRDM
- Vzdělávačky ČRDM – hybridní seminář Úvod di KGBT+ identit nejen v oddílech a na táborech
- Brožura členských organizací RADAMBUKu 2024
- Školení vedoucích zaměstnanců spolků o BOZP a PO 8. 3. 2024
Nejbližší akce
Weby RADAMBUK
- BAMBIFEST Č.B.
- Facebook ICM České Budějovice
- Facebook MAJÁK – vzdělávací středisko RADAMBUK
- Facebook Mládež kraji – kraj Jihočeský
- Facebook RADAMBUK
- Facebook Radambuk Jižní Čechy
- Informační centrum pro mládež České Budějovice
- Instagram RADAMBUK
- Jihočeské tábory
- Krajské rady dětí a mládeže
- Mládež kraji – Jihočeský kraj
- Youtube RADAMBUK
Podporují nás
Archiv
Program pódiových vystoupení BAMBIFEST České Budějovice 24.-25.5.2019
Napsal: kancelar | Dne: 17 května, 2019 | Proběhne: 25.05.2019
Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kalendář akcí Kronika akcí 2019 Novinky
PROGRAM PÓDIOVÝCH VYSTOUPENÍ – PÁTEK 24. 5. 2019- aktualizace 17.5.2019
8,30 – 8,40 Zahájení
8,45 – 8,50 M-tes – MTV Dance – Veselé dětství
8,50 – 8,55 M-tes – Disco Dance – C‘mon
8,55 – 9,10 MŠ Pištín – Pásmo
9,10 – 9,25 Pěvák Malonty – Bystrá voda, Táta, Kramářko hlinecká, Tenhle kluk
9,25 – 9,30 M-tes – Disco Dance – Fire ball
9,30 – 9,35 ZŠ Grünwaldova – taneční kroužek – Pipi dlouhá punčocha
9,35 – 9,40 DDM ČB BEZ – Obnošená vesta
9,40 – 10,00 M-tes – vyhodnocení výtvarné soutěže
10,00 – 10,10 Slavnostní zahájení
10,10 – 10,15 M-tes – Gangster Team – Street stars
10,15 – 10,20 DDM ČB BEZ – Dítě školou povinné
10,20 – 10,55 Slavíčci z Hluboké – Zlatovláska – pásmo básní a písní
10,55 – 11,00 M-tes – Gangster team – Shuffle
11,00 – 11,05 Losování
11,05 –11,45 Křemíci – Křížem krážem za lidovkou
11,45 –11,50 Jitřenka – PS Čestice – Večerníček – country tanec
11:50 –11,55 Jitřenka – PS Čestice – Na Okoř je cesta
12,00 –12,30 Sforzato a Fortissimo – ZŠ Čestice – The best of
12,30 –13,00 Polední pauza
13,00 –13 05 Losování
13,05 –13,10 ICM ČB – vyhodnocení soutěže Rychlé šípy se vrací
13,10 –13,20 Gladiators gym ČB Muay thai děti – Thajský box
13,20 –13,25 M-tes – Fire Girls – Street stars
13,25 –13,35 Gladiators gym ČB Taekwon-do děti – Taekwon-do
13,35 –13,40 M-tes – Fire Girls – Shuffle
13,40 –13,45 Gladiators gym ČB Sportovní přípravka děti-Sportovní přípravka
13,45 –13,55 LSD – Letecké seskupení Dzandzare – Exhibice akrojógy
13,55 –14,00 DDM Týn Cvičení kluků a holek – Letem světem
14,00 –14,05 Danceline studio Berušky – Tik ťak
14,05 –14,10 Danceline studio – Hroši – Tid with words
14,10 –14,15 Fight Club karate team – Ukázka karate
14,15 –14,20 DDM Týn n/Vlt. Kopretina – Malé čarodějky letí do světa
14,20 –14,25 DDM Týn n/Vlt. Gymnastika přípravka – Laskonky
14,25 –14,30 DDM Týn n/Vlt. Gymnastika – Laskonky
14,30 –14,35 DDM Týn n/Vlt. Dancing Aerobik 1 -Sestava aerobiku
14,35 –14,40 DDM Týn n/Vlt. Dancing Aerobik 2 -Sestava aerobiku
14,40 –14,45 DDM Týn n/Vlt. Orientální tance – Always
14,45 –14,50 DDM Týn n/Vlt. Disco Rebels – Blah Blah Blah
14,50 –14,55 DDM Týn n/Vlt. Disco Rebels – Five more hours
14,55 –15,00 DDM ČB Break the rulls – Pop stars
15,00 –15,05 Losování
15,05 –15,55 Eliška Kotlínová a Votvíráci – Hudební vystoupení
15,55 –16:20 KAMI – hudební kurzy – Jambo Afrika
16,20 –16,25 Danceline studio Lvíčata – Cvrček a mravenci
16,25 –16,30 Danceline studio Žabky – Coco
17,00 –17,05 Losování
17,05 –18,00 Koncert Vojta D
PROGRAM PÓDIOVÝCH VYSTOUPENÍ – SOBOTA 25. 5. 2019 – aktualizace 17.5.2019
9,15 – 9,20 Zahájení
9,20 – 9,30 LSD – Letecké seskupení Dzandzare – Exhibice akrojógy
9,30 – 9,35 Mažoretkový a twirlingový klub Panenky ČB – Panenky – skupina
9,35 – 9,45 Mažoretkový a twirlingový klub Panenky ČB – Panenky – klasická sóla
9,45 – 9,50 ZŠ Máj II Pink Lady mini – Dance aerobik
9,50 – 9,55 ZŠ Máj II Pink Lady – Dance aerobik
9,55 – 10,05 Mažoretkový a twirlingový klub Panenky ČB–Panenky–twirlingová sóla
10,05 – 10,10 Nadirah Falak – Kiss, Kiss
10,10 – 10,15 Danceline studio Koťata – Cukrárna u tří včeliček
10,15 – 10,20 Danceline studio Žížalky – Stonožka Ponožka
10,20 – 10,25 Danceline studio Motýlci – Ukolébavka
10,25 – 10,30 Danceline studio Myšky – Královská oslava
10,30 – 10,35 Danceline studio Broučci – Nauč mě létat
10,35 – 10,40 Šarm – Harry vs.Voldemort
10,40 – 10,50 Gladiators gym ČB Muay thai děti – Thajský box
10,50 – 10,55 Nadirah Falak – Pod závojem
10,55 – 11,00 Gladiators gym ČB Sportovní přípravka dětí – Sportovní přípravka
11,00 – 11,05 Losování
11,05 – 11,50 Matyáš Cahák – Zpěv s kytarou
11,50 – 12,00 Gladiators gym ČB Taekwon-do děti – Taekwon-do
12,05 – 12,10 Fight Club karate team – Ukázka karate
12,10 – 12,15 M-tes – MTV Dance – Veselé dětství
12,15 – 12,17 STARLETTE Č.B. – Kadetky miniformace
12,17 – 12,19 STARLETTE Č.B. – Natálka Boháčová – sólo s pompony
12,19 – 12,21 STARLETTE Č.B. – Barbora Ježková – sólo s hůlkou
12,21 – 12,23 STARLETTE Č.B. – Adriana Blažejová – sólo s hůlkou
12,23 – 12,25 STARLETTE Č.B. – Anna Pivovarčíková,Renata Mrázková – Duo Mix
12,30 – 13,00 Polední přestávka – příprava na pohádku
13,00 – 13,05 Losování
13,05 –14,00 Divadélko KOS – Černobílá pohádka
14,00 –15,30 Kapela Koníček – Né – no jó – no to není možné!
15,00 – 15,05 Losování
15,30 – 15,35 Šikulky – tanečky – Sen
15,35 – 15,45 Big Renny a Romzy – RAP
15,45 – 15,50 DDM ČB Banda Cool – Pirátská show
15,50 – 15,55 DDM ČB H54 – Millioner
15,55 – 17,00 Martin Kajaba – Vystoupení písničkáře
17,00 – 17,05 Losování a konec