V Budějcích se psem – soutěž ICM Č.B.

Napsal: kancelar | Dne: 21 listopadu, 2019 | Proběhne: 31.10.2019

Kategorie: Informační centrum pro mládeže Č.B. Kalendář akcí Kronika akcí 2019 Novinky

V Budějcích se psem - soutěž ICM Č.B.

Soutěž V Budějcích se psem, kterou organizovalo Informační centrum pro mládež České Budějovice za podpory Statutárního města České Budějovice se zaměřovala na mladé návštěvníky Českých Budějovic, kteří cestují se svým čtyřnohým kamarádem – psem. K soutěži byla připravena interaktivní stezka za pomocí QR kódů, která mapovala místa přátelská ke psům. Úkolem bylo navštívit vybraná místa, kde na účastníky čekala otázka související s Českými Budějovicemi a která zároveň navedla soutěžícího na další místo v Českých Budějovicích. QR kódy byly umístěny ve Stromovce, psím parku na sídlišti Vltava, vodáckém areálu v Českém Vrbném, u Malého jezu, v kavárně Klika a na Sokolském ostrově. Soutěže se zúčastnilo 100 soutěžících, kteří prošli interaktivní stezku se svým psem. Byli to jak návštěvníci města, ale také budějovičtí pejskaři, rodiny s dětmi a mladí lidé. Účastníci si mimo poznávání krás Českých Budějovice rozšířili také své vědomosti při řešení soutěžních otázek.

——————————————————————————————————————————————-

Představujeme vám nový projekt s názvem “ V Budějcích se psem“, který vznikl ve spolupráci Informačního centra pro mládež České Budějovice, Statutárního města České Budějovice a projektu Kavárenský pes.

Projekt rozšiřuje možnosti turistiky a vyžití v Českých Budějovicích. Účelem je představit pejskařům zajímavá místa, kam lze zajít, kde si lehnout na deku a trávit čas, kam se jít proběhnout, kde si dát výbornou kávu nebo oběd, aniž byste svého mazlíčka museli nechávat přivázaného venku.

Čeká na Vás interaktivní stezka, která vás provede po krásách jihočeské metropole a ukáže vám skvělá místa vhodná pro vás a všeho miláčka.

All-focus

Related Images:


Naši partneři