Vítězové 6. ročníku Malé energetické akademie si převzali ceny na Bambiriádě

Napsal: kancelar | Dne: 25 května, 2014

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kronika akcí 2014 Malá energetická akademie Novinky

Vítězové 6. ročníku Malé energetické akademie si převzali ceny na Bambiriádě

Bambiriáda v Českých Budějovicích uzavřela své brány v sobotu v 17 hodin losováním o ceny na pódiu. Hlavním pořadatelem Bambiriády 2014 v Jihočeském kraji byla již tradičně Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje – RADAMBUK. Akce se konala v Českých Budějovicích konat v areálu u Sportovní haly ve dnech 23. – 24. května 2014.

Bambiriádu slavnostně zahájili v pátek 23.5.2014 9,30 hodin zástupci Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje spolu s pozvanými hosty Jihočeského kraje se zástupci Armády ČR a společnosti E.ON ČR, s.r.o., která byla i v letošním roce regionálním generálním sponzorem.

Bambiriáda byla i v letošním roce místem aktivní prezentace sdružení dětí a mládeže, tisíce dětí si zde mohly vybrat pro sebe tu nejlepší volnočasovou aktivitu nebo letní tábor. Pro děti byla připravená aktivní přehlídka možností pro volný čas, nabídky letních táborů, pódiová vystoupení, opičí dráhy, skákací hrady, prezentace Armády ČR, Zdravotnické záchranné služby Jihočeského kraje, Oblastního spolku Českého červeného kříže České Budějovice, BESIP Ministerstva dopravy ČR, Městské policie, Jihočeských informačních center pro mládež, expozice tábornické činnosti, ukázky tábornických dovedností, lanové aktivity, zoo koutek, jízdy na lodích, výroba placek – buttonů, čajovna, losování o ceny na pódiu, hry se zvířecí tématikou, prezentace kurzů angličtiny pro děti, ukázky karate, sebeobrany a řada dalších soutěží a ukázek.

V pátek v 16.30 hodin byli vyhlášeni vítězové 6. ročníku soutěže Malá energetická akademie 2013 – 2014 , kterou pro společnost E.ON pořádá Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje. Vítěze na pódiu vyhlásili zástupci Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje a zástupce společnosti E.ON ČR – paní Gabriela Levá.

Mezi cenami, které si výherci 6. ročníku vybrali byli stany, kšiltovky, hifi věž, tablet, notebook, televizor, nože, MP3, trampolína, dětské dřevěné prolézačky, spací pytel, fotoaparát a další pěkné hodnotné ceny.

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje děkuje všem soutěžícím 6. ročníku Malé energetické akademie za jejich účast a těší se na viděnou  v září 2014 při zahájení 7. ročníku soutěže, který bude zcela v novém kabátě.

 

Galerie celkových vítězů 6. ročníku MEA 2013 – 2014 – gratulujeme !!!

 

Kategorie
JEDNOTLIVCI Příjmení 
1. místo Tomáš Babický
2. místo Matěj Hájek
3. místo Valdová Ludmila
MALÁ SKUPINA Název
1. místo Pionýr Č. Krumlov
2. místo Přátelé
3. místo Srdíčko Jiloro
4. místo Tygříci
TŘÍDNÍ KOLEKTIV Název
1. místo ZŠ Střížov
2. místo ME1A SOŠ Hluboká
3. místo Šikulové ZŠ Bezdrevská
4. místo Decarli SOŠ HLuboká
VELKÁ SKUPINA Název
1. místo Ježci
2. místo Strážci Práčat- Zálesák
3. místo PS Střelka Čestice
4. místo Kamarádi
5. místo Čtyřlístek

Related Images:


Naši partneři