Vybíráte dětský tábor? Pomůže Vám web www.jihocesketabory.cz.

Napsal: kancelar | Dne: Březen 21, 2016

Kategorie: Kronika akcí 2015 Kronika akcí 2016 Novinky Propagace Tábory členských spolků

Vybíráte dětský tábor?  Pomůže Vám web www.jihocesketabory.cz.

Vybíráte dětský tábor?

Pomůže Vám web www.jihocesketabory.cz.

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje nabízí prostřednictvím webu www.jihocesketabory.cz rodičům a dětem v Jihočeském kraji nabídku letních táborů, táborových základen a  tábořišť. Na webu najdou zájemci tábory nejen členských spolků Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje, ale i dalších pořadatelů.

Nabídka táborů je neuvěřitelně široká. Můžete vybírat z táborů v budovách, stanových, putovních, příměstských, týdenních, dvoutýdenních, třítýdenních, program je rozmanitý, organizátorů je také velké množství. Nabízíme možnost rodičům vybrat pro své dítě ten nejvhodnější tábor.

Organizátoři táborů, majitelé nebo provozovatelé táborových základen či tábořišť mohou registrovat své nabídky zdarma na dobu neomezenou, sami si mohou své údaje aktualizovat.

Jak vybrat ten správný tábor? Jaké vybavení dát dětem na tábor? Odpovědi na tyto otázky a spoustu dalších praktických informací najdou rodiče v záložce Ke stažení. Provozovatelé táborů zde najdou praktické informace k pořádání táborů a právní předpisy týkající se zotavovacích akcí pro děti a mládež

V záložce Novinky mohou rodiče získat informace o možnosti příspěvků zdravotních pojišťoven pro děti na tábory.


Naši partneři