Výroba buttonů – placek, odznaků, magnetů, klíčenek – 25, 37, 50, 58 mm

Výroba buttonů - placek, odznaků, magnetů, klíčenek - 25, 37, 50, 58 mm

IMG_5045IMG_5044Materiál máme k dispozici,stačí mít vlastní nápad a donést si vzor s motivem do ICM Č.B, Husova 45, Č.B. nebo přijedeme k Vám do školy, školky, spolku…

Vlastní výroba je možná v našich prostorách na třídě Husova 45/622 po telefonické domluvě.

Ceník služeb:  cena výroby je za 1 ks a  je rozdílná pro členské organizace RADAMBUKu a ostatní ( veřejnost ). Podmínkou je donést si již připravené podklady s motivem.

ICM České Budějovice nabízí výrobu placek (buttonů) se špendlíkem a s magnetem. V nabídce máme následující velikosti: 25 mm, 37 mm, 37 mm x 37 mm, 50 mm a 58 mm, ovál, srdce…. Objednat si můžete také otvírák nebo zrcátko.

Přineste k nám návrh osobně, nebo ho zašlete ve formátu obrázku prostřednictvím e-mailu na kancelar@radambuk.cz . Pokud si s návrhem nevíte rady, vytvoříme vám ho.

Pracujete s dětmi a mládeží a hledáte tip pro společnou akci? Zastavte se u nás a zažijte tvůrčí program při výrobě placek! Zveme skupiny dětí a mládeže k výrobě placek se společným nebo zcela originálním motivem. V případě zájmu o placky nás neváhejte kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci!

 

Jak udělat podklad pro placku? Pošlete nám obrázek (JPG, PNG, GIF). Při tvorbě návrhu je nutné počítat s okrajem, který bude v ohybu placky. U rozměrů do 50 mm je velikost okraje 5 mm po celém obvodu, u rozměru 58 mm je velikost 7 mm po celém obvodu.
P1080796 P1080797

Chcete vyrobit plastové nebo kovové klíčenky? Přijďte do ICM Č.B., Husova 45, České Budějovice.

Informační centrum pro mládež České Budějovice nově nabízí výrobu klíčenek, které mohou sloužit k propagaci Vašeho spolku nebo jako drobné dárky pro děti, kamarády…

Na výběr jsou 2 druhy klíčenek kovových a 2 druhy plastových ( s žetonem a bez žetonu v různých barvách).

Aktualizace 20.11.2023 K.Babická.

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři