Výtvarná soutěž pro děti a mládež na téma „Naše země stoletá“- ICM Č.B.

Napsal: kancelar | Dne: 19 listopadu, 2018

Kategorie: Informační centrum pro mládeže Č.B. Kronika akcí 2018 Novinky

Výtvarná soutěž pro děti a mládež na téma „Naše země stoletá“- ICM Č.B.

K příležitosti oslav 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky vyhlásilo Informační centrum pro mládež České Budějovice výtvarnou soutěž pro děti a mládež na téma „Naše země stoletá“. Úkolem bylo nakreslit obrázek nebo komiks na zadané téma. Vítězové byli odměněni pěknými cenami na akci BAMBIFEST dne 25. 5. 2018. Děkujeme všem zúčastněným dětem, rodičům i pedagogům a budeme se těšit na příští ročník.

—————————————————————————————————

K příležitosti oslav 100. výročí vzniku samostatné Československé republiky vyhlašujeme výtvarnou soutěž pro děti a mládež na téma „Naše země stoletá“.

Nakresli obrázek nebo komiks a zapoj se do soutěže o hodnotné ceny! Obrázek musí být ve velikosti formátu A3. Může být použita libovolná výtvarná technika, např.: kresba, koláž, fotografie. Komiks musí obsahovat minimálně 6 dějových obrázků.

Obrázky dones osobně nebo pošli poštou na adresu: ICM Č. B., Husova 622/45, 370 05 České Budějovice. Nezapomeň přiložit své údaje – jméno a věk, adresa, telefonní číslo, případně e-mail. Soutěž proběhne od 15. 3. do 13. 5. 2018. Slavnostní vyhlášení vítězů se uskuteční v pátek 25. 5. 2018 na akci BAMBIFEST 2018.

Related Images:


Naši partneři