Web www.jihocesketabory.cz – nabídky táborových základen, tábořišť a táborů pro děti a mládež v Jihočeském kraji

Napsal: kancelar | Dne: Leden 19, 2017

Kategorie: Kronika akcí 2017 Novinky Propagace Tábory členských spolků

Web www.jihocesketabory.cz –  nabídky táborových základen, tábořišť a táborů  pro děti a mládež v Jihočeském kraji

 

RADAMBUK-Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. nabízí prostřednictvím webu www.jihocesketabory.cz zveřejnit organizátorům nabídku letních táborů pro děti a mládež a majitelům táborových základen a tábořišť nabídnout tyto objekty k pronájmům.

Organizátoři táborů, majitelé nebo provozovatelé táborových základen či tábořišť mohou registrovat své nabídky zdarma na dobu neomezenou, sami si mohou své údaje po zaregistrování se a přihlášení aktualizovat.

Web www.jihocesketabory.cz je připraven pro vkládání táborů na rok 2017. V nabídce se zobrazují pouze tábory, které se budou konat v roce 2017.

Můžete vkládat své základny, tábory na rok 2017 nebo tábory 2016 aktualizovat.

Aktualizace starého tábora:

Tábory 2016 jsou uložené v archivu. Celá správa tábora, jeho aktualizace a změny jsou prováděny z administrace webu. Musíte se nahlásit přiděleným heslem, které máte. Po rozkliknutí tábora se Vám v adminu zobrazí v pravé části kolonka Nový tábor s tlačítkem Nový tábor s těmito daty. Pokud chcete vytvořit nový tábor a použít tyto data, použijte toto tlačítko. Ke smazání starých dat NEDOCHÁZÍ. Zůstávají v archivu.


Naši partneři