Seminář ZDRAVOVĚDA NA TÁBORY č. 2 – 14. 6. 2024

Napsal: kancelar | Dne: 14 února, 2024 | Proběhne: 14.06.2024

Seminář ZDRAVOVĚDA NA TÁBORY č. 2 - 14. 6. 2024

Pozvánka Zdravověda 2-2024

Seminář ZDRAVOVĚDA NA TÁBORY č. 2

Termín:           pátek 14. 6. 2024 od 16:00 do 20:00 hodin

Místo konání: klubovna RADAMBUKu, Husova tř. 45, 370 05 České Budějovice

 

Připravili jsme pro vás praktický seminář z oblasti zdravovědy. Pod vedením lektorek první pomoci získáte teoretické znalosti a praktické dovednosti, které můžete využít na táborech, výletech nebo výpravách s dětmi a mládeží. Lektorky mají dlouholeté zkušenosti z táborů a dětských kolektivů, kde působí jako zdravotnice a vedoucí.

Seminář je vhodný pro instruktory, vedoucí dětských kolektivů, vedoucí na pobytových a příměstských táborech ve věku od 15 let. Úraz se může stát kdekoliv a kdykoliv.

Legislativa neukládá povinnost mít proškoleného zdravotníka zotavovacích akcí (akreditovaný kurz MŠMT) na příměstském táboře nebo ostatní akci pro děti, ale právě proto je důležité mít na akci proškolené vedoucí v laické první pomoci.

(Ostatní akce pro děti není upravena Zákonem o ochraně veřejného zdraví. Povinnosti pořadatele vyplývají v tomto případě z jeho odpovědnosti za dítě, kterou převezme v okamžiku, kdy je mu dítě svěřeno, je samozřejmě odpovědný za zdraví dítěte.)

 

Účastníci obdrží osvědčení o absolvování semináře s názvem „Zdravověda na tábory“.

 

Témata:

  • Jak se zachovat pokud se stane úraz?
  • Tři kroky – postup, který poskytuje jistotu při poskytování první pomoci.
  • Vybraná témata z první pomoci u dětí.
  • Co se hodí do lékárničky a jak ji použít v praxi?

 

S sebou: pohodlné oblečení, které se může ušpinit, pití, svačinu, tužka, papír

Účastnický poplatek: 500 Kč členské organizace RADAMBUKu, ostatní účastníci 550 Kč

Přihlášky na webu https://www.radambuk.cz/akce/seminar-zdravoveda-na-tabory-c-2-14-6-2024/

 

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

Zasláním přihlášky udělují účastníci kurzu organizátorovi souhlas se zpracováním osobních údajů – https://www.radambuk.cz/souhlas-se-zpracovanim-osobnich-udaju-akce-kurzy/ ,  souhlasí s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci organizátora. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci organizátora a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách organizátora. Čestně prohlašují, že nebyli pravomocně odsouzeni za trestný čin a není proti nim v současné době vedeno trestní stíhání.

 

Related Images:

Přiložené soubory

Přihlášení na akci

Tučně vytažená pole jsou povinná.
Ve tvaru 01.01.1969


Naši partneři