24.-25.5.2019 BAMBIFEST České Budějovice

Napsal: kancelar | Dne: 25 ledna, 2019 | Proběhne: 25.05.2019

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kalendář akcí Kronika akcí 2019 Novinky

24.-25.5.2019 BAMBIFEST České Budějovice

RADAMBUK – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje z.s. zve děti, rodiče, prarodiče,  oddíly, spolky dětí a mládeže, školy, školní družiny a další organizace pracující s dětmi a mládeží  na BAMBIFEST 2019 v Českých Budějovicích, přehlídku činností dětských spolků a organizací pracujícími s dětmi a mládeží.

BAMBIFEST se bude konat 24. – 25.5. 2019 na Výstavišti  v Českých Budějovicích, v pátek od 8:00 do 18:00 hodin a v sobotu od 9:00 do 17:00 hodin.

Vstup na akci je zdarma!!! 

Budeme se na Vás těšit ve světě her a zábavy:-)   

Motto letošního ročníku: 80. výroční Rychlých šípů

Banner-2-rychle-sipy-slavi

  • BAMBIFEST v Českých Budějovicích má tyto části:
  • aktivní prezentace organizací  pracujících s dětmi a mládeží ve stáncích
  • ukázky činnosti divadelních, tanečních a pěvěckých, sportovních vystoupení dětí a mládeže na pódiu
  • koncert pro veřejnost pátek 17,00 hodin

Program pro děti, rodiny, spolky, školy a školní družiny. Na co se můžete těšit?

Přehlídka možností pro volný čas, nabídky letních táborů, pódiová taneční, divadelní a pěvecká vystoupení, soutěže, indiánské teepee, střelba z luku, výroba placek – buttonů, losování o ceny na pódiu, maskot čáp Klapík, spoustu her a soutěží…

Pódiová vystoupení

Pro širokou veřejnost je připraven bohatý program ve stáncích, ale také na pódiu, které bude centrem veškerého dění. Těšit se můžete na vystoupení dětských tanečních, hudebních, divadelních a pěveckých souborů, ale také na divadelní představení a hudební koncerty.

V případě zájmu o prezentaci na pódiu – pódiové vystoupení vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-podiova-vystoupeni-bambifest a zaslání nejpozději do 10.4.2019na e-mail kancelar@radambuk.cz

 Program ve stáncích

Jezci

Pokud máte zájem o prezentaci ve stánku, vyplňte přihlášku Prihlaska-prezentace-ve-stanku-bambifest. Uzávěrka přihlášek je 31.3.2019, přihlášky zašlete na e-mai kancelar@radambuk.cz.U jednotlivých stánků budou děti získávat razítka do startovní karty, po splnění úkolů si vyzvednou v Infobodu malou odměnu. Vyplněné startovní kartičky budou postupovat do losování o ceny, které bude probíhat v liché hodiny na pódiu akce.

1513324013_cs_dd17_fb-c-01

Na Výstavišti spolu s BAMBIFESTem bude pro děti připraven Dětský den s Armádou ČR – den se zástupci pozemních a vzdušných sil AČR, na kterém armáda prezentuje svoji techniku.


Naši partneři