Evropské karty mládeže = EYCA

Evropské karty mládeže = EYCA

 

Evropská karta mládeže EYCA – můžete vyzvednout v RADAMBUKu

Evropská karta mládeže EYCA (European Youth Card) je mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. Nejedná se o slevovou kartu pouze pro studenty; v České republice ji mohou získat všichni lidé ve věku 5 – 30 let. Momentálně je v ČR asi 20 000 držitelů těchto karet a mohou využívat přes 1000 slev a výhod. www.eyca.cz.

Karty Eyca

V Evropě je Evropská karta mládeže nejrozšířenější slevovou kartou pro mladé, má 4 miliony držitelů, kteří mohou čerpat asi 60 000 slev ve 36 evropských zemích. Karta je široce využitelná pro aktivity v různých oblastech života, jako je cestování, doprava, kultura, ubytování, stravování, nakupování, sport, služby či vzdělávání. Více informací o kartě EYCA a mezinárodní databázi slev naleznete na evropských stránkách karet EYCA www.eyca.org.

Kartu je možné využít jako průkaz totožnosti pro děti mladší 15 let.

Evropská karta mládeže EYCA (European Youth Card) je mezinárodní identifikační průkaz pro mladé. Je určen všem lidem ve věku 5–30 let, kteří si rádi dopřejí oblíbené a nové zážitky za nižší cenu nebo s jinými výhodami.

Posláním EYCA karet ale není pouze umožňovat mladým lidem méně platit – díky kontaktu mezi držitelem karty a členskou organizací EYCA (u nás Česká rada dětí a mládeže) mladí lidé obdržují užitečné informace a jsou povzbuzováni k využívání příležitostí a účasti na různých projektech. EYCA si zakládá na tom, že ať už si držitel koupí kartu v kterémkoli státě, má právo na slevy v ostatních státech Evropy.

 

Distributor v Jihočeském kraji:

Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje – RADAMBUK

Kontaktní adresa: Husova 45, 370 05 České Budějovice

E-mail: kancelar@radambuk.cz, info@radambuk.cz

Tel.: 775 644 003, 775 644 101

www.radambuk.cz

 

Budete potřebovat: fotografii cca 3 x 2 cm, doklad totožnosti, 100 Kč ( nebo 50 Kč děti od 5 do 14 let), potvrzení o studiu ( v případě zájmu o studentskou verzi).

 
Pokud se nějaké sdružení, spolek či škola rozhodne využít kartu EYCA jako kartu členskou, získá tyto výhody:
 
→karty mohou být vyrobeny i pro držitele starší 30 let (tyto karty však budou bez loga EYCA);
→cena karet může být výrazně nižší, než je běžná cena (závisí na celkovém objednaném množství);
→karta může mít vlastní grafickou podobu;
→karta nemusí být vydávána jen na jeden rok (místo toho může být ročně validována pomocí známek);
→karta může obsahovat další prvky (čip, magnetickou pásku, čárkový kód atp.);
→zprostředkovatel může získat finanční odměnu např. na pokrytí administrativních nároků spojených s agendou karet (výše odměny závisí na celkovém objednaném množství).

18.10.2023

 

Related Images:


Naši partneři