4.4.2016 – Opakovací Kurz zdravotník zotavovacích akcí 2016 č. 2

Napsal: kancelar | Dne: 4 dubna, 2016 | Proběhne: 04.04.2016

Kategorie: Kronika akcí 2016 Novinky Vzdělávací akce

4.4.2016 - Opakovací Kurz zdravotník zotavovacích akcí 2016 č. 2

V pondělí 4.4.2016 absolvovali úspěšně 2 účastníci Opakovací kurz Zdravotník zotavovacích akcí, který pro Radu dětí a mládeže Jihočeského kraje připravila PRESA s.r.o., která se dlouhodobě zabývá vzdělávacími aktivitami. Účastníci si procvičili znalosti a dovednosti  1. pomoci  a získali nové informace o legislativních změnách ve vyhláškách, kterými se činnost zdravotníka na táborech řídí.

—————————————-

 

Potřebujete obnovit a prodloužit akreditaci Zdravotník zotavovacích akcí a doplnit znalosti? Nabízíme Vám Opakovací kurz Zdravotník zotavovacích akcí v délce 7 hodin. Kurz je určen pro Zdravotníky zotavovacích akcí, kteří obdrželi před 4 a více lety Osvědčení Zdravotník zotavovacích akcí. Kurz je doporučen jednak z důvodu procvičení znalostí a dovedností, seznámení se s aktuálními guidelines Evropské resuscitační rady (poslední vydání je z října 2015), ale také z důvodu legislativních změn ve vyhláškách, kterými se činnost zdravotníka na táborech řídí. Lektoři disponují dlouholetými zkušenostmi z oblasti vzdělávání vedoucích Junáka i praktického vykonávání funkce zdravotníka na dětských táborech. Účastníci obdrží osvědčení o absolvování kurzu. Kurz je určen pro zájemce starší 18 let.

Obsah kurzu: kardio – pulmonární resuscitace, život ohrožující stavy, základní obvazová technika, táborová legislativa, otázky a odpovědi, sdílení zkušeností.

Termín: pondělí 4.4.2016 815 hodin

Místo konání: prostory Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje, Husova 45, České Budějovice

S sebou: zápisník, tužka, sportovní oblečení (které je možno i umazat od maskování figurantů), přezůvky, strava vlastní (přestávka na oběd 1 hodina, k dispozici varná konvice).

Cena kurzu: podle počtu přihlášených (300 – 1200 Kč).

Přihlášky na webu do 1.4.2016 nebo do vyčerpání kapacity kurzu:

https://www.radambuk.cz/akce/4-4-2016-opakovaci-kurz-zdravotnik-zotavovacich-akci-2016-c-2/ .

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě podle počtu účastníků. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

 

Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři