Kurz zdravotník zotavovacích akcí 20. – 22.5. a 27. – 29. 5. 2022

Napsal: kancelar | Dne: 22 prosince, 2021 | Proběhne: 20.05.2022

Kurz zdravotník zotavovacích akcí 20. - 22.5. a 27. - 29. 5. 2022

15.5.2022 – přihlašování ukončeno. V případě zájmu o kurzu kontaktujte kancelar@radambuk.cz . 

Potřebujete zdravotníka na akci s dětmi? Jedete na tábor a potřebujete zdravotnické zabezpečení? Nabízíme Vám kurz Zdravotník zotavovacích akcí akreditovaný MŠMT v rámci DVPP. Kurz si zakládá na dostatečné praktické průpravě založené na simulacích reálných situací. Lektoři disponují dlouholetými zkušenostmi z oblasti vzdělávání vedoucích Junáka i praktického vykonávání funkce zdravotníka na dětských táborech. Kurz je veden neformálně. Absolvent může vykonávat funkci zdravotníka zotavovacích akcí pořádaných státními, nestátními i soukromými subjekty, škol v přírodě, při pořádání hromadných společenských a sportovních akcích. Kurz je zakončen písemnou a praktickou zkouškou. Vydaná osvědčení mají platnost neomezenou, doporučujeme vždy po 4 letech přihlásit se do opakovacího kurzu v délce 12 hodin.

Kurz je určen pro zájemce starší 18 let. Zúčastnit se mohou i zájemci starší 16 let, kteří chtějí získat znalosti a praxi, obdrží Osvědčení o absolvování kurzu bez akreditace.

Termín kurzu: 2 víkendy 20. – 22.5. a 27. – 29. 5. 2022

Pátek: 17 – 22 hodin

Sobota: 8 – 22 hodin

Neděle: 8 – 18 hodin

Místo konání: prostory RADAMBUK, Husova tř. 45, České Budějovice

S sebou: roušky, zápisník, tužka, sportovní oblečení (které je možno i umazat od maskování figurantů), přezůvky, strava vlastní (přestávka na oběd 1 hodina, přestávka na večeři 1 hodina, k dispozici varná konvice).

Cena kurzu podle počtu přihlášených účastníků:1 900 – členové RADAMBUKu, 2200 Kč ostatní účastníci

 V ceně kurzů je zahrnut případný 1 opravný zkouškový termín.

Účastníci kurzu odevzdají při nástupu na akci podepsané Čestné prohlášení o bezúhonnosti a Souhlas se zpracováním osobních údajů.

 

Přihlášky na webu

 

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme. Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK, MŠMT a vzdělávací instituce PRESA s.r.o. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

Příloha č.1- Čestné prohlášení o bezúhonnosti

Souhlas se zpracováním osobních údajů – akce,kurzy RADAMBUK

Pozvánka ZZA 2022 RADAMBUK

Related Images:

Přiložené soubory


Naši partneři