Do divadla a na koncerty přijďte na BAMBIFEST

Napsal: kancelar | Dne: Březen 26, 2018

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kronika akcí 2018 Novinky

Do divadla a na koncerty přijďte na BAMBIFEST

Program bude průběžně doplňován a aktualizován.

Pro širokou veřejnost je připraven bohatý program ve stáncích, ale také na pódiu, které bude centrem veškerého dění. Těšit se můžete na vystoupení dětských tanečních, hudebních, divadelních a pěveckých souborů, ale také na divadelní představení a hudební koncerty.

 

Pátek 25.5.2018

 Mara4425 Kapela KONÍČEK – JEN TAK – PRO RADOST – KONÍČEK, o.p.s.  – Kapela vznikla v roce 2011 a je složena z osob jak zdravých tak zdravotně postižených. Kapela je v současné době složena z 1 zaměstnance KONÍČKA, 3 uživatelů sociálně aktivizační služby a 1 dobrovolníka. Všichni mají ale jedno společné – milují hudbu a společné muzicírování jak na zkouškách, tak i na koncertech pro veřejnost, kde hrají k poslechu i k tanci. Kapela hraje ve složení 2 elektro-akustické kytary, bicí, perkuse a občas si s nimi zahraje i hostující basista. V současné době hledá kapela další muzikanty (uživatele nebo dobrovolníky), kteří by se chtěli této aktivity účastnit – kapela uvítá hráče na klávesové nástroje, na basu či na jiný hudební nástroj. Případní zájemci mohou kapelu kontaktovat přímo zde nebo na jejich webových stránkách KAPELAKONICEK

Img_8544Matyáš Cahák – hudební vystoupení – zpěv s kytarou – Talent Jihočeského kraje 2016 a 2017, finalista celostátní soutěže pro nadané děti Zlatý oříšek 2017, vítěz mnoha mezinárodních a celostátních soutěží

 

– 17,00 – 18,00 hodin –  koncert zpěváka Milana Peroutky s kapelou Perutě.

Sobota 26.5.2018

Stazeny-soubor  – 13,00 – 14, 45 hodin – ČARODĚJNICKÁ NEVĚSTA – divadelní spolek J.K.Tyl České Budějovice

Pojďte se s námi podívat do do obydlí třech čarodějnic a na zámek Prince Prokopa, kterého si chce vzít za muže čarodějnice Simsala. Uvidíte veselou pohádku plnou písniček o tom, že lež má krátké nohy a že dobré srdce můžeš najít i u čarodějnice.

 15,00 – 16,00 hodin – Eliška Kotlínová a Votvíráci –  koncert – patnáctiletá zpěvačka jihočeské hudební scény. Hraje na ukulele, kytaru a klavír. V současné době vystupuje převážně s autorskou tvorbou za doprovodu členů kapely Votvíráci. Nahrává se CD a připravuje se videoklip. Rada města Vodňany udělila Elišce „Cenu starosty“ za rok 2016 v kategorii vodňanská naděje v oblasti kultury.

 


Naši partneři