Ledová města 2023 – České Budějovice 3. – 5. 2. 2023

Napsal: kancelar | Dne: 13 ledna, 2023

Kategorie: Činnost členských spolků Novinky

Ledová města 2023 - České Budějovice 3. - 5. 2. 2023

O co jde?

Příležitost seznámit se s historií, pamětihodnostmi a zajímavostmi jednotlivých měst, které děti často znají jen ze školních učebnic.

Smyslem akce je umožnit veřejnosti z celé republiky navštívit o pololetních prázdninách různé instituce (muzea, galerie, atd.) v různých městech po celé České republice a zároveň přivést návštěvníky do těchto míst v mimosezonním období.

Partnery akce jsou přímo instituce, které dětem nabízejí vstupné ve většině případů se slevou nebo zcela zdarma.

Jedná se o přiblížení co nejširší nabídky, představení alternativy k pasivnímu pobytu doma (u počítače). Partnery mohou být i další zajímavá zařízení mající co nabídnout – science centra, přírodovědné stanice, sportovní centra.

Akce se můžou zúčastnit organizované skupiny (např. dětský oddíl s vedoucím, učitel se třídou, aj.), ale zároveň i veřejnost (rodiče s dětmi, ti se nejčastěji za zážitky vracejí).

Jak se přihlásit?

Organizované skupiny s doprovodem

Jako první je třeba vyplnit přihlašovací formulář se základními údaji o účastnících. Zmíněný formulář najdete pod tlačítkem níže. E-mailem vám pak dorazí potvrzovací zpráva.

Pak už jen stačí si projít na webu města, která vás zajímají, a vyrazit na pohodový víkend!

Upozorňujeme, že pro každé město platí různá pravidla (jízdné, návštěvy institucí atd.). Pečlivě si proto u jednotlivých měst přečtěte instrukce.

https://ledovamesta.pionyr.cz/ceske-budejovice/

Related Images:


Naši partneři