Přihlášky pódiová vystoupení BAMBIFEST 18.-19.9.2020 České Budějovice

Napsal: kancelar | Dne: Červenec 21, 2020

Kategorie: BAMBIFEST - Bamboška - Bambiriáda Kronika akcí 2020 Novinky

Přihlášky pódiová vystoupení BAMBIFEST 18.-19.9.2020 České Budějovice

Vážení přátelé,
přijměte naše nejupřímnější pozvání na tradiční akci pro děti a mládež s názvem BAMBIFEST. Jedná se o akci, zaměřenou na prezentaci činnosti dětských a mládežnických spolků a dalších organizací, které organizují volný čas dětí a mládeže a prezentaci kulturních a uměleckých činností. BAMBIFEST přináší zvýšení povědomí veřejnosti o nabízených aktivitách pro děti a mládež a zvýšení zájmu dětí a mládeže o jejich pravidelné navštěvování. Více informací na http://budejovice.bambifest.cz/ .
V Českých Budějovicích akce proběhne ve dnech 18.-19.9.2020 (pátek – sobota).
20. ročník akce se bude konat u Sportovní haly v Českých Budějovicích. Chtěli bychom opět oslovit a pozvat co nejvíce souborů tanečních, hudebních, recitačních, dramatických, sportovních aj., které svým vystoupením obohatí, zpestří a oživí program celé akce. Jako v předchozích letech bude opět zajištěno zastřešené stabilní podium (délka 8 m, hloubka 6 m, výška 80 cm a profesionální zvukařské vybavení.
Nejde o perfektní umělecký výkon, ale o to představit se široké veřejnosti. Pro mnohé účinkující se většinou jedná o první vystoupení na pódiu před diváky. Dovolujeme si Vás požádat o vyplnění přihlášky s konkrétním popisem vystoupení a zaslání nejpozději do 5.9.2020 na e-mail kancelar@radambuk.cz.
Věříme, že jste si datum poznamenali do kalendáře a těšíme se na setkání na BAMBIFESTU.
http://budejovice.bambifest.cz/program-podiovych-vystoupeni

Přiložené soubory


Naši partneři