RADAMBUK k 11. 10. 2023 zastřešuje 76 neziskových organizací

Napsal: kancelar | Dne: 12 října, 2023

Kategorie: Kronika akcí 2023 Novinky Propagace

RADAMBUK k 11. 10. 2023 zastřešuje 76 neziskových organizací

Jsme potěšeni, že novými členskými organizacemi RADAMBUKu se dne 11. 10. 2023 staly spolky Sdružení dětí, mládeže a rodičů HAFFO, z.s., Rodinné centrum Trhováček, z.s. a Svobodný prostor Na Větvi, z.s. Těšíme se s nimi na spolupráci!!

Sdružení dětí, mládeže a rodičů HAFFO, z.s.

https://www.haffo.cz/

Spontánní nadšení některých stávajících členů vedlo 6. říjen roku 1994 ke vzniku Sdružení dětí, mládeže a rodičů HAFFO, které rozdává radost a nevšední zážitky dětem, mládeži ba i dospělým. Od té doby už uběhlo mnoho času, členové sdružení odcházeli, jiní přicházeli, děti dospívaly a dospělí se zase stávali dětmi. Hlavní a nejdůležitější činnost spolku je vyplňování volného času dětí a mládeže, pořádání prázdninových pobytů, letních táborů a víkendových akcí. V roce 2007 se spolku podařilo získat darem od Města Bechyně zanedbanou, ale pevně stojící budovu nedaleko obce Hvožďany, ze které jsme vybudovali kvalitní dětskou základnu. 

Rodinné centrum Trhováček, z.s.

http://www.trhovacek.cz/

RC Trhováček je neziskovka působící v našem městě Trhové Sviny od r. 2016. Její cílovou skupinou jsou rodiny s dětmi, pro které připravují různé typy programů (kroužky pro děti, vzdělávací kurzy pro rodiče, cvičení, Dětský den, Mikulášská, Karneval, Bazárek…)

Svobodný prostor Na Větvi, z.s.

http://navetvi-ck.cz/

Spolek organizuje aktivity pro rodiny s dětmi (besedy, přednášky, Smyslové hry pro nejmenší, Dílny pro táty s dětmi, Dny pro netoxickou domácnost, Montessori dílny, kreativní workshopy, Work&play projekt – společný prostor pro pracující mámy a batolátka, Domškolácká skupina a další jednorázové akce). Účelem činnosti spolku je zkvalitnění rodinného života a doplnění aktivit pro rodiny v Českém Krumlově.

Related Images:


Naši partneři