ZPĚT NA 1 – Českobudějovický studentský projekt bezplatného doučování v RADAMBUKu

Napsal: kancelar | Dne: 23 března, 2023

Kategorie: Kronika akcí 2023 Novinky Vzdělávací akce

ZPĚT NA 1 - Českobudějovický studentský projekt bezplatného doučování v RADAMBUKu

http://zpetnajedna.blogspot.com/

Naši dobrovolníci se jednou týdně na pouhou hodinu scházejí s dětmi z českobudějovických základních škol a společně se prokousávají učivem, které dělá žákovi problémy, hravější formou než přes den ve škole a hlavně individuálně, takže se to stihne rychleji a ještě si to dítě může pořádně užít.


 Pokud by Vás lákala pomoc ostatním lidem, aniž byste se museli věnovat věcem, které Vás nebaví (Vy sami si vybíráte předměty, které Vás baví, a vyučujete jenom je) a aniž byste na tom zabili celé odpoledne, je z5na1 dělané právě pro Vás.

 K tomu Ti můžeme zaručit po ukončení spolupráce Europass certifikát o dobrovolničení a práci s dětmi, uznávaný firmami a vysokými školami po celé Evropské unii. Pokud si nejsi jistý, že bys zvládal pracovat s dětmi a předávat jim svoje znalosti správným způsobem, budeme pořádat několik sezení s vyučenými profesory a jinými odborníky, kteří Ti pomůžou, všechno naprosto zadarmo!
 Nevíš, jestli nás dokážeš zařadit do svého rozvrhu? Sháníme i náhradníky, kteří by třeba jednou měsíčně zaskočili v případě nemoci doučovatele.

 Pokud jste se vážení rodiče dočetli až sem, vidíte, že Vaši doučovatelé budou pro Vaše děti dostatečně připraveni. Ke každému žákovi máme vlastní vztah a snažíme se, aby byly všechny zúčastněné strany nanejvýš spokojené. Naprosto zadarmo se lidé, kteří se ve školním systému pravidelně pohybují, budou dítěti věnovat, jak bude potřeba.
 

S prostory vyučování jsme také plně flexibilní. Většinou vyučujeme v budově kláštera Na Sadech v místnostech kroužku Ferda (růžová budova u zastávky Poliklinika Sever. Dále jsou možnosti jako RADAMBUK (Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje) sídlící na Husově třídě 622, nebo po domluvě může jezdit dobrovolník k Vám domů.
 

 Ať už Vás zaujala jakákoliv pozice, nebo máte nějaký dotaz, neváhejte napsat na instagram @z5na1, facebook @Zpět na 1, nebo na email zpetnajedna@gmail.com.
 
za z5na1 Ilona Parkosová

Related Images:


Naši partneři