27. – 28. 4. 2019 – kurz Instruktor, rádce oddílu č.2

Napsal: kancelar | Dne: 11 března, 2019 | Proběhne: 27.04.2019

27. - 28. 4. 2019 - kurz Instruktor, rádce oddílu č.2

Přihlašování z důvodu plné kapacity kurzu je uzavřeno. Náhradníci kontaktujte kancelar@radambuk.cz a zašlete vyplněnou přihlášku Přihlášení na akci, kurz formulář

Pozvánka INS 2 RADAMBUK 2019

Příloha č.1- Čestné prohlášení o bezúhonnosti

Příloha č.2 – Souhlas rodičů s účastí v kurzu

Cílem kurzu je poskytnout účastníkům základní znalosti z oblasti pedagogiky a psychologie, informace a inspiraci pro přípravu programu a organizaci her. Účastníci budou seznámeni s pravidly BOZP, zásadami poskytnutí první pomoci a základními právními předpisy, kterými se práce s dětmi a mládeží řídí v oddílech, klubech a na dětských pobytových a příměstských táborech. Kurz je zakončen v neděli písemným testem. Úspěšní účastníci obdrží osvědčení o absolvování kurzu.

 

Termín: 27. – 28. 4. 2019

Sobota 8 – 20 hodin

Neděle 8 – 18 hodin

 

Místo: klubovna RADAMBUK, Husova tř. 45, Č.B.

Věk účastníků: od 15 let.

S sebou: zápisník, tužka, přezůvky, strava vlastní (přestávka na oběd 12,00 – 13,00 hod., k dispozici varná konvice, mikrovlnná trouba). Podepsaný souhlas rodičů s účastí v kurzu.

V případě zájmu je možné zdarma přespání v klubovně, karimatku a spací pytel vlastní.

 

Cena kurzu:                Členské spolky RADAMBUK               600 Kč

Ostatní účastníci                               800 Kč

Přihlášky odešlete elektronicky do 10.4.2019 na webu https://www.radambuk.cz/akce/27-28-4-2019-kurz-instruktor-radce-oddilu/

Počet míst v kurzu je omezený!!!

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme. Do poznámky přihlášky napište, zda požadujete zajistit ubytování v klubovně.

 

Účastníci kurzu odevzdají při nástupu na akci podepsané Čestné prohlášení o bezúhonnosti, účastníci mladší 18 let také vyplněnou přílohu Souhlas rodičů s účastí v kurzu, které jsou přílohou pozvánky.

Zasláním přihlášky souhlasí účastníci kurzu s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.

Přiložené soubory


Naši partneři