Školení vedoucích zaměstnanců spolků o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci a o požární ochraně -21.3.2022

Napsal: kancelar | Dne: 25 ledna, 2022 | Proběhne: 21.03.2022

Školení vedoucích zaměstnanců spolků  o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci  a o požární ochraně -21.3.2022

15.3.2022 přihlašování ukončeno, v případě zájmu o kurz kontaktujte kancelar@radambuk.cz. 

Zveme vedoucí zaměstnance a statutární zástupce spolků na Školení vedoucích zaměstnanců spolků o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci  a o požární ochraně 2022

Kdy: pondělí  21. 3. 2022 od 9 do 11 hodin

Kde: RADAMBUK, Husova tř. 622/45, Č. Budějovice

Školitel: Jan Carda, firma PYRO s.r.o.

Cena: 500 Kč členské organizace RADAMBUKu, 550 Kč ostatní organizace

Účastníci školení získají osvědčení o absolvování školení a osnovu školení pro své zaměstnance, vedoucí ve spolku, lektor zodpoví Vaše dotazy týkající se BOZP a PO Vašich kluboven, táborových základen, táborů, nemovitostí…..

Platnost osvědčení je na 3 roky.

Přihlášky na webu:https://www.radambuk.cz/akce/skoleni-vedoucich-zamestnancu-spolku-o-bezpecnosti-a-ochrane-zdravi-pri-praci-a-o-pozarni-ochrane-21-3-2022/

Přijetí přihlášky Vám potvrdíme na e-mail a zašleme podklady k platbě. Pokud budete chtít vystavit fakturu, napište požadavek do poznámek přihlášky spolu s fakturačními údaji a fakturu Vám zašleme.

Zasláním přihlášky dávají účastníci kurzu RADAMBUKu a firmě PYRO s.r.o. souhlas se zpracováním osobních údajů – Souhlas se zpracováním osobních údajů – akce,kurzy RADAMBUK,  souhlasí s tím, aby uvedená data byla vedena v evidenci RADAMBUK a firmy PYRO s.r.o. Souhlasí s tím, aby fotografie z akce byly použity k propagaci RADAMBUK a zveřejněny na internetových stránkách a tiskovinách RADAMBUK.


Naši partneři